1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Will Smith’in attığı tokat coin oldu, bir günde %10,000 yükseldi

Will Smith’in attığı tokat coin oldu, bir günde %10,000 yükseldi

Will Smith’in attığı tokat coin oldu, bir günde %10,000 yükseldi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü aktör Will Smith’in Oscar töreninde Chris Rock’a attığı tokattan ilham alan kripto topluluğu bu olaya adadığı yeni bir coin çıkardı. Bu kripto para ise saatler içinde uçtu.


Will Smith’in attığı tokat coin oldu, bir günde %10,000 yükseldi

Kripto para sektöründe meme coinler önemli bir yere sahip. Bu tür coinler halen aktif olduklarını son bir olayla daha gösteriyor. Hem de Will Smith Inu isimli yeni bir tokenin çıkarılması ile. Artık olayın Oscar töreninde ünlü oyuncu Will Smith’in sürpriz davranışı ile ilgili olduğunu biliyorsunuz.

Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki 2022 Akademi Ödüllerinin (Oscar) en akılda kalan olayı Will Smith’in beklenmedik bir anda sahneye gelerek sunucu Chris Rock’a tokat atması oldu.

İlgili – Memecoin’ler tekrardan yükselişte! Memecoin’ler nedir ve neden popüler?

Chris Rock, Smith’in eşi ile ilgili uygunsuz bir şaka yapmıştı. Smith’in eşi sağlık sorunlarından dolayı saçlarını kestirmek zorunda kalmıştı. Bunu hakaret kabul eden Smith ise sahneye çıkarak şoke edici bir davranışta bulundu.

Bad Boys üçlemesi, King Richard, Men in Black gibi filmlerin ünlü oyuncusu sahneye çıkarak sunucuya tokat attı. Oturduğu yere dönerken ise Rock’un eşinin isminin bir daha ağzına almaması gerektiğini bağırdı.

Tabii bu törende Will Smith, Oscar alanlar arasında yer aldı. Bu sefer bir kez daha sahneye ödül için geldi ve burada bulunanlardan davranışı için özür diledi. Bir sonraki gün ise Chris Rock için bir özür açıklaması yayımladı. Rock ise bu olay için polise şikayettte bulunmadı.

İlgili – Metaverse nedir, geleceği nasıl? Güncel Metaverse haber ve gelişmeleri

Kripto topluluğu fırsatı kaçırmadı

Tabii kripto topluluğu da bu olayla ilgili hemen harekete geçti. Olay hemen paraya dönüşmeye başladı. Söz konusu tokat dünya genelinde haber olurken, kripto topluluğu da Will Smith Inu ismini verdikleri yeni bir token çıkardı.

Bu token Uniswap gibi DEX’lerde (merkezsiz borsalar) işleme başladı. Sonuçta fiyatı da bir süre sonra yüzde 10,000 oranında yükseldi. CoinMarketCap verilerine göre bu token dünkü zirveden sonra geriledi ama hala 0.00000045 dolar seviyesinde işlem görüyor. Tokenin toplam arzı ise 1,000,000,000,000 olarak belirlendi.

Yine de Twitter üzerinden bu tokenle ilgili uyarılar dile getiriliyor. Çünkü bu token de başka bir “ayak kaydırma” olayı olabilir. Yani bir çok insanın para yatırmasından sonra fişi çekilen projelerden birine dönüşebilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.