1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Uzmandan 2022 için inanılmaz Polygon (MATIC) öngörüsü!

Uzmandan 2022 için inanılmaz Polygon (MATIC) öngörüsü!

Uzmandan 2022 için inanılmaz Polygon (MATIC) öngörüsü!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bu yıl zaten dikkat çeken bir performans sergileyen kripto para Polygon (MATIC) için bir analistten 2022 hedefleri ile ilgili açıklamalar geldi.


Uzmandan 2022 için inanılmaz Polygon (MATIC) öngörüsü!

Finansal eğitim Youtube kanalı InvestAnswers’ten James Mullarney, yeni bir programda, 377,000 Youtube abonesi ile Polygon (MATIC) geleceği ile ilgili öngörülerini paylaştı. Özellikle de birkaç önemli gelişmeden sonra MATIC fiyatının ne olacağı ile ilgili beklentisini ifade etti.

James Mullarney, MATIC öngörüsünü hazırlarken yeni Ethereum (ETH) fiyat tahmini modeli üzerinden hesaplama yaptığını bildirdi. Ayrıca Polygon fiyatına yeni ZK (zero-knowledge framework) özelliği geliştirme etkilerini hesaba kattığını da belirtiyor. Sonuç olarak şöyle diyor:

“Bunun üzerine benim yeni 2022 (Polygon MATIC) fiyat tahminim, ayı durumum, en düşük 3.90 dolar. Büyük ihtimalle gelecek yıl için beklediğim fiyat 4.61 dolar. Yüksek boğa durumunda ise beklentim 6.31 dolar. Çıkış planlarımızı yapmak için bunlar kritik seviyeler.”

İlgili – Güncel Polygon MATIC fiyat tahmini: 2021, 2022 – 2025

Uzmandan 2022 için inanılmaz Polygon (MATIC) öngörüsü!

Kaynak: InvestAnswers/YouTube

Mullarney aynı zamanda MATIC ile ilgili dikkat çeken temel gelişmelere de dikkat çekiyor. Ona göre uzun vadede MATIC ile ilgili bu kadar boğa olmasının sebeplerinden biri de bu gelişmeler. Şöyle açıklıyor:

“Polygon MATIC çok zincirli oluyor. Polygon’a taşınacak başka bir proje ise Uniswap. Çünkü Uniswap gaz ücretlerinden dolayı sorun yaşıyor ve Polygon’a taşınmak konusunda bir oylama yaptılar.”

İlgili – Polygon (MATIC) fiyatı için yeni ATH fırsatı

Uniswap (UNI) topluluğu kısa süre önce yüzde 98.87 oyla Uniswap v3’ü Polygon’un ağında geliştirme kararı aldı.

Buna ek olarak Polygon ZK geliştirmeler için toplamda 650 milyon dolarlık bir yatırım yaptı. Bütün bunları göz önüne alan Mullarney şöyle diyor:

“2022 ZK geliştirme ile ilgili olacak. Şu an MATIC fiyatı 2.08 dolarda ve yatay. Bir yıl önce 0.02 dolardan Mayıs ayından 2.70 dolara tüm zamanların en yüksek değerine yükseldi.”

İlgili – Polygon nedir ve geleceği nasıl? MATIC coin iyi bir yatırım mı?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: