fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. MATIC fiyat analizi: Polygon fiyatında yeni zirve ve destek/direnç seviyeleri
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

MATIC fiyat analizi: Polygon fiyatında yeni zirve ve destek/direnç seviyeleri

MATIC fiyat analizi: Polygon fiyatında yeni zirve ve destek/direnç seviyeleri
0

Polygon (MATIC) fiyatı aylık bazda yeni bir zirve kaydetti ve yükselişe devam ediyor. Günün en çok değer kazanan coinlerinden biri olan MATIC/USD paritesi için kritik destek ve direnç seviyelerine bakalım.


MATIC teknik analizi: Polygon fiyatı ne olur?

Polygon (MATIC) fiyatı 12 Ekim’de yaşadığı dip dalışından sonra başlattığı yükseliş trendini koruyor. MATIC fiyatı 12 Ekim’de 1.15 dolarda dip yapmıştı. Ardından oluşan yükselen trend çizgisi kripto parayı son 30 günün en yüksek seviyesinin üzerine çıkardı.

MATIC aynı zamanda bugün en çok yükselen coinlerden biri. Günlük bazda yüzde 7 civarında değer kazandı.

MATIC fiyat analizi: Polygon fiyatında yeni zirve ve destek/direnç seviyeleri

Kripto para piyasasında en çok yükselen coinler Kaynak: Coin360

Polygon (MATIC) fiyatı (CoinMarketCap verileri):

  • 30 günün en düşük seviyesi: 1.03 dolar
  • 30 günün en yüksek seviyesi: 1.76 dolar
  • Tüm zamanlar en yüksek fiyatı (ATH): 2.68 dolar (18 Mayıs 2021)

MATIC fiyatı bugün 4 saat grafiğinde sabah saatlerindeki 2 yeşil mumla sırasıyla 1.764 dolar ve 1.765 dolarda gün içi zirvesini kaydetti. Öyle görünüyor ki şu an bu bölge daha fazla yükselişin önünü kesiyor.

Polygon (MATIC) destek ve direnç seviyeleri

Polygon (MATIC) fiyatı 2 haftalık yükselişine devam ediyor. Şimdilik bu grafikte 1.75 dolar – 1.80 dolar bölgesinde bir direnç görünüyor. Ancak teknik veriler MATIC’ten yana ve yükselişin henüz tamamlanmadığını gösteriyor.

İlgili – Polygon MATIC fiyat tahmini: 2021, 2022 – 2025

MATIC fiyat analizi: Polygon fiyatında yeni zirve ve destek/direnç seviyeleri

MATIC/USD 4 saat grafiği Kaynak: TradingView

MATIC yükselişe devam edebilir. Çünkü MACD indikatörü boğa bölgesinde ve hala yükseliyor. RSI da 70 seviyesinin üzerinde ve aşırı alım bölgesinde yükselişe işaret ediyor.

Kripto paranın önündeki ilk direnç bölgesi, Eylül ayının başında zirve olarak kaydedilen ve yükselişi durduran 1.75 dolar – 1.80 dolar bölgesi. Bunun üzerinde 2.68 dolardaki ATH’ye kadar geniş bir yeni yerel zirveler keşif bölgesi görünüyor. ATH’den sonra bu seviyeler test edilmedi.

Düzeltme durumunda kripto para ilk önce 1.61 dolar – 1.63 dolar bölgesini test edebilir. Hareketli ortalama 50 MA da buraya destek veriyor. Daha altta ise 1.50 dolar ve 1.45 dolar destek seviyeleri var.

 

İlgili – Güncel Polygon MATIC haber ve gelişmeler

Polygon (MATIC) nedir?

Başlangıçta Matic Network (MATIC) olarak piyasaya çıkan Polygon (MATIC), bir blockchain ölçekleme platformu. Projenin kapsamı genişleyince yeniden markalaşma çerçevesinde adı Polygon olarak değiştirildi. Kripto para MATIC ve Polygon blockchain ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlgili – Polygon nedir, MATIC token nasıl çalışır ve kripto paranın geleceği var mı?

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.