1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Ripple yatırımcılarına müjde! Dev airdrop geliyor!

Ripple yatırımcılarına müjde! Dev airdrop geliyor!

Ripple yatırımcılarına müjde! Dev airdrop geliyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple yatırımcılarını sevindiren haber! 1 milyar dolarlık dev airdrop geliyor.

Ripple yatırımcılarına 1 milyar dolarlık airdrop

Popüler kripto yatırım platformu Sologenic, XRP ve protokolün yerel tokeni SOLO tutan yatırımcılar için 1 milyar dolarlık bir airdrop başlatıyor.

Geleneksel finansal piyasalardaki çeşitli varlıkların tokenize edilmesini sağlayan XRP Ledger (XRPL) üzerinde inşa edilmiş bir ekosistem olan Sologenic (SOLO), NFT tabanlı yeni bir merkezsiz marketplace için düğmeye bastığını duyurdu.

İlgili: Uzmanlardan en güncel Ripple yorumları ve analizler

Şirket tarafından yapılan yeni bir duyuruya göre Sologenic, bu yeni ekosistemi geliştirmek için kendi yerel tokeni SOLO’nun 200 milyonunu airdrop için kullanacak. Ve airdrop kapsamında bu tokenleri, SOLO veya XRP hodl eden yatırımcılara dağıtacak.

Sologenic (Solo) token nedir? Solo coin almalı mıyım?

İlgili: Ripple (XRP) nedir, nasıl alınır? Geleceği var mı?

SOLO yazımızı yayına hazırladığımız sırada 5,36 dolardan işlem görüyor, yani airdrop olarak dağıtılacak tokenlerin toplam değeri şu anda 1,07 milyar dolara tekabül ediyor.

Ücretsiz Sologenic (SOLO) token alabilmek için kripto yatırımcılarının SOLO veya XRP’lerini airdropu destekleyen merkezi borsalarda tutmaları veya özel cüzdanlarından Solojenik için bir Trustline oluşturmaları gerekiyor.

Bu arada yatırımcıların alacağı Spark token miktarı, anlık görüntü anında hesapta ne kadar XRP veya SOLO bulunduğuna bağlı olacak.

Airdrop için anlık görüntü 24 Aralık’ta alınacak ve Sologenic, 100 milyon SOLO’yu bu hesaplar arasında dağıtacak. Trustlines kuran yatırımcılar ise tokenlerini 20 Ocak’ta alacaklar.

Sologenic tarafından geliştirilen bu yeni pazar, kullanıcıların hareketli grafikler, müzik ve spor koleksiyonları dahil olmak üzere sekiz farklı kategori altında NFT’ler çıkarmasına olanak sağlayacak. Ayrıca, kullanıcıların XRP Ledger’da tek bir işlem ücreti ile birden fazla NFT çıkarmasına izin verecek.

Sologenic Geliştirme Vakfı’nın kurucu ortağı Bob Ras yeni marketplace için şöyle bir değerlendirmede bulundu:

“Sologenic DEX’deki mevcut kullanıcı katılımını, SOLO topluluğunun heyecan düzeyini ve sektörde hızlı ve düşük maliyetli bir NFT pazarına duyulan ihtiyacı göz önünde bulundurduğumuzda; bu yeni merkezsiz marketplace’in hem  içrik oluşturucular hem de koleksiyoncular için ezberleri bozacağına inanıyorum.”

Kaynak