Ünlü analiste göre bu altcoinler 2022’de patlama yapacak!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Austin Arnold, Youtube kanalında patlama yapacağını düşündüğü altcoinleri açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoinler 2022’de patlama yapacak!

Ünlü kripto analisti Austin Arnold, 1,18 milyon abonesi bulunan Youtube kanalı Altcoin Daily’de 2022’de patlama yapacağını düşündüğü altcoinleri aboneleri ile paylaştı. Ünlü analistin paylaştığı altcoinleri ve teknik verilerini okuyucularımız için derledik.

Analistin listesindeki ilk kripto para 2021 yılında yatırımcıların yüzünü güldüren Solana (SOL). Arnold, Solana’nın son bir yılda büyük başarı elde ettiğini ve bu ivmenin 2022 yılında da devam edeceğini savundu. Solana yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 167 dolardan işlem görüyor.

Solana yıllık grafik

altcoin

 

“Solana son 9 ila 12 ayda çok fazla başarı elde etti. Önümüzdeki 9-12 ay boyunca yani 2022’de bu ivmenin devam edeceğini düşünüyorum”

İlgili: Solana (SOL) fiyat tahmini

Arnod’un listesindeki bir diğer kripto para ise Polkadot (DOT). DOT, 2021 yılının başından bu yana %208 değer kazandı.

“Şirketlerin Polkadot parachainlerini almaya çalıştıklarını varsayarsak, ilk müzayede sonunda 4 ila 44,5 milyar dolar arasında bir değerde DOT’un yaklaşık iki yıl boyunca kilitli kalması muhtemeldir. Bu da potansiyel satış baskısını azaltır ve DOT arzı düşer.”

Listenin üçüncü sırasında 2021 yılında %400 değer kazanan Cardano (ADA) bulunuyor. Analist, ADA’nın 2021’de gösterdiği çıkışı devam ettireceğini değerlendiriyor. ADA, şu anda 1,31 dolardan işlem görüyor.

Cardano (ADA) yıllık grafik

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoinler 2022’de patlama yapacak!

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Austin Arnold’un lisetesindeki diğer altcoinler ise Polygon (MATIC), Chainlink (LINK) ve Aave. Ünlü analist, MATIC kurucu ortağı Mihailo Bjelic’in tweetine atıfta bulunarak MATIC’ın 2021 de gösterdiği etkileyici performansı devam ettireceğini savundu. MATIC, 2021 yılında %9,723 değer kazarak yatırımcılarına devasa bir getiri sağladı.

Kripto analisti Chainlink ve Aave’nin büyüme metriklerinin çoğunun olumlu olduğuna dikkat çekerek bu iki kripto paranın da yeni yılda büyük ivme kazanacağını belirtti.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analiste göre bu altcoinler 2022’de patlama yapacak!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.