Ünlü analiste göre bu altcoinler 15 kat artabilir!

matıc
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti, bu altcoinlerin 15 kat daha artabileceğini belirtti. Listesindeki altcoinler ve teknik detaylar yazımızda.

Ünlü analiste göre bu altcoinler 15 kat artabilir!

Ünlü kripto analisti Bitboy, Youtube’da 1,15 milyon abonesi bulunan Altcoin Daily kanalında yeni bir video yayınladı. Bitboy, aralık ayında patlama yapmasını beklediği coinleri sıraladı. Ünlü analistin listesindeki altcoinleri sizler için derledik.

Bitboy’un listesinin ilk sırasında Cardano (ADA) bulunuyor. 2020 yılında 0,02 dolar olan ADA, iki büyük sıçrama ile kendi piyasanın en değerli ilk 5 varlığının içine attı. Bitboy’a göre 3,10 dolarlık ATH’nin ardından ADA, yeni bir ralliye hazırlanıyor. Daha önceki rallilerin ardındanda şimdikine benzer düzeltmeler yaşandı. Analist kısa zaman sonra ADA’nın 2 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor. ADA, yazım anında 1,69 dolardan işlem görürken son 24 saatte %10 değer kazandı.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Analistin listesinde ikinci sırada Ripple (XRP) yer alıyor. ABD Menkul kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile arasındaki davadan bir türlü kurtulamayan Ripple (XRP) nisan ayında yakaladığı başarıyı sürekli hale getiremedi. 2017’de Ethereum’un rakibiydi ancak Ether farkı çok açtı. Bitboy, tüm olumsuzluklara rağmen Ripple’ın (XRP) 45 milyar dolarlık değerinin dikkat çekici olduğunu savunuyor ve değerinin artacağını değerlendiriyor.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

Listede 3. sırada Ethereum (ETH) bulunuyor. Yüksek gaz ücretleri ve işlem sürelerinin uzun olmasıyla eleştiri alan altcoinlerin liderinde kurucu ortak Vitalik Buterin, bu konunun çözümüne dair yol haritaları açıklıyor. Ünlü analist, Ethereum’un bu sorunların üstesinden gelmesi halinde kısa vadede 10,000 doların üzerine çıkmasınının sürpriz olamyacağını belirtti.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Analistin listesinin 4.sırasında yılın yıldızlarından biri olan Avalanche (AVAX) bulunuyor. Kasım ayı içerisinde 146 dolarlık ATH’yi gördükten sora bir düzeltme yaşayan AVAX, analiste göre en değerli 10 varlık arasına girmeye hazırlanıyor.

İlgili: AVAX fiyat tahmini

Bitboy’un listesindeki son kripto para ise Solana (SOL). 1 Ocak 2021’de sadece 3 dolar olan Solana bugün itibari ile 233 dolar bu yıl içerisinde müthiş bir değer artışı gören Solana, analiste göre henüz bu yükseliş trendini tamamlamadı.

İlgili: Solana fiyat tahmini

 

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analiste göre bu altcoinler 15 kat artabilir!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.