1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kripto analisti en gözde metaverse coinleri açıkladı!

Kripto analisti en gözde metaverse coinleri açıkladı!

Kripto analisti en gözde metaverse coinleri açıkladı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto analisti, gelecek vadeden popüler oyun ve metaverse coinleri açıkladı!

Yakın vadede büyük çıkış yapabilecek oyun ve metaverse coinler

Popüler kripto para programı Coin Bureau’nun sunucusu, yatırımcıların yakından takip etmesi gerektiğine inandığı metaverse coinlere ışık tutuyor.

 Kendini Guy olarak tanıtan ve 1,7 milyon YouTube abonesine sahip olan analist, yeni videosunda, uzun vadede büyük başarılar elde edeceğini düşündüğü üç metaverse projesini açıkladı.

 Axie Infinity (AXS) ile başlayan analist, bu kripto projesinin oyna-kazan trendini diğer projelerden aylar önce başlattığını ve ilkel bir estetiğe sahip olmasına rağmen, başarılı olduğunu söylüyor.

Kripto analisti en gözde oyun ve metaverse coinleri açıkladı!

“Kabul etmeliyim ki; Axie’nin pek bir cezbedici yanı yok… Aslında, temel olarak basit bir strateji oyununda savaşan ve çoğalan Pokemon’dan esinlenerek yaratılan karakterler etrafında dönüyor.

Bu NFT oyunu oldukça basit. Ancak şimdiye kadar, sadece OpenSea’de yaklaşık 27.500 ETH’lik işlem hacmi kaydetti ve aynı zamanda 30.000’den fazla aktif tradere sahip.”

Axie’nin başarısının kaynağı, kullanıcılara oyunu oynarken kazanma fırsatı sunması ve devrim niteliğinde bir ekonomik gelişme sağlamasıdır.

(Son bir hafta içinde %6 oranında yükseliş kaydeden AXS, yazımızı yayına hazırladığımız sırada, 140 dolardan işlem görüyor.)

https://youtu.be/TnSrjvckBTY

AXS’dan sonra Guy, kullanıcıların değiştirilemeyen tokenler (NFT’ler) ve sanal araziler gibi dijital varlıkları satın alabileceği, satabileceği veya takas edebileceği blockchain tabanlı bir sanal dünya olan The Sandbox (SAND) ‘a yönünü çeviriyor.

2D mobil oyun olarak başlayan The Sandbox, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir 3D meta veri deposuna dönüştürüldü. Guy, platformun sanal gayrimenkule benzersiz bir yaklaşımı olduğunu ve bu özelliğin de onu, diğerlerinden farklı kıldığını ifade ediyor.

Kripto analisti en gözde oyun ve metaverse coinleri açıkladı!

“The Sandbox’ı özellikle çekici kılan şey, sanal arazi tabanlı metaverse özelliği. Araziler, bu metaversede, oyuncuların satın alabilecekleri dijital gayrimenkul parçalarıdır.

Bu aslında oyuncuların, gerçek oyun deneyimleri yaratmak için arazilerini oyun içi varlıklarla doldurabilecekleri anlamına geliyor.

Burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta, her arazinin, Ethereum ağında bir NFT olarak sınıflandırılması ve depolanmasıdır. Ki bu da arazilere, takas edilebilir ve tamamen özelleştirilebilir bir özellik getiriyor.”

(SAND, yazımızı yayına hazırladığımız sırada, 6.56 dolardan işlem görüyor.)

Son olarak Guy, kullanıcıların çeşitli NFT’ler oluşturmasına ve mülklerini satarak veya kiralayarak pasif gelir elde etmesine olanak tanıyan sosyal bir sanal dünya olan Netvrk (NTVRK)’ten bahsediyor. Bu proje aynı zamanda kullanıcıların tokenleri kullanarak “birinci sınıf” gayrimenkul satın almalarını sağlıyor.

“Bu metaverse projesi ayrıca, kullanıcıların sanal dünya içinde binalar, ofisler, araçlar ve evler gibi aklınıza gelebilecek her türlü varlığı satın almalarına izin veriyor.

Şimdi, platformun tokenlerini, birinci sınıf emlak noktalarından şehrin tam kalbinde bulunan bir teras plajına bakan şirin bir çatı katı dairesi gibi bir yer satın almak için kullanabileceğinizi hayal edin. Netvrk ile bunların hepsi mümkün.”

(NTVRK, şu anda 6.57$’dan işlem görüyor.)

Kaynak