1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye devam edecek!

Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye devam edecek!

Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye devam edecek!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Piyasanın yakından takip ettiği kripto analisti Michael Van de Poppe, Cosmos tabanlı altcoinin ralliye devam edeceğini belirtti. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye devam edecek!

Piyasa haftanın son iş gününe kırmızı bir tabloda giriyor. Uzun süren bir yükseliş görünümün ardından bugün bir düzeltme yaşanıyor. Bitcoin %5 değer kaybetti ve yeniden 45,000 doların altına geriledi. Lider kripto para biriminin toplam piyasa değeri 850 milyar dolara düştü.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Ethereum cephesinde de görünüm aynı. Altcoinlerin lokomotifi de son 24 saat içerisinde %4 değer kaybı yaşadı. 3,260 dolardan işlem gören kripto paranın piyasa değeri 400 milyar doların üzerine çıkmıştı. Şu anda 391 milyar dolar olarak görülüyor.

ilgili: Ethereum fiyat tahmini

İlk 10’daki kripto paralar %4 ile %6 arasında bir geri çekilme yaşadı. En büyük düşüş %6,38 ile Cardano’da görüldü.

Piyasanın genel durumu bu şekilde iken ünlü kripto analisti Michael Van de Poppe, kendi Twitter sayfasından Cosmos tabanlı altcoin THORChain’in (RUNE) teknik verilerini inceledi.

İlgili: THORChain nedir, geleceği nasıl?

RUNE, mart aynıda %130 değer kazandı. Bu büyük ralli analiste göre henüz tamamlanmadı. RUNE, son 24 saat içerisinde %10 değer kaybetse de altcoin’in 14,5-15 dolar aralığına kadar yükseleceğini tahmin ediyor.

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye devam edecek!

 

İlgili: THORchain fiyat tahmini

“Burada RUNE’da 14.50-15 dolara doğru bir devam göreceğimizi düşünüyorum. Altcoinlerin bir yıl boyunca ayı piyasası vardı. Sanırım bununla işleri bitti ve yeni bir döngüye yakınız. Kesin olan bir şey var ki, 2021 döngüsü, benimsemenin boyutu ve büyümesi açısından 2017’den daha çılgındı. Bir sonraki daha iyi olacak.”

RUNE, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 11,59 dolardan işlem görüyor. 3,8 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan kripto para, piyasanın en değerli 42’nci varlığı. RUNE, 19 Mayıs 2021’de 21 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü.

RUNE aylık grafik

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoin ralliye devam edecek!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: