1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. En güncel Thorchain RUNE fiyat tahmini (2022-2030)

En güncel Thorchain RUNE fiyat tahmini (2022-2030)

En güncel Thorchain RUNE fiyat tahmini (2022-2030)
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Orta ve uzun vadeli en güncel ThorChain RUNE fiyat tahmini için makalemize göz atabilirsiniz. Ünlü analist ve uzmanlardan önce çıkan güncel RUNE coin fiyat tahminleri bu sayfada!

RUNE coin fiyat tahmini ve gelecek beklentileri

Düşünce, strateji oluşturma ve kavramsallaştırma açısından geliştirilen teknolojik yükseltmeler son dönemlerde, özellikle kripto para birimleri için olağanüstü sonuçlar doğurmuştur.

Nitekim hızla değişen pazar ortamına uyum sağlayanlar büyüyor ve bu dönüşüme ayak uyduramayanlar yok oluyor. Elbette bu, bir zamanlar çok popüler olan, ancak giderek gözden düşen birçok kripto para birimi için de geçerli. 

Her geçen gün daha fazla finansal ürün geliştirilirken, bir taraftan da kripto piyasası olgunlaşmaya devam ediyor ve mevcut ağlar talebi karşılama noktasında yetersiz kalıyor. Ve birçok kripto para hala kendini yerel ağı ile sınırlandırmış durumda.

Ancak bazıları var ki; adeta mevcut sisteme meydan okuyor. İşte ThorChain de bu iddialı projelerden yalnızca biri.

Ayrıntılı THORChain fiyat tahminine geçmeden önce, bu parayla ve arkasındaki proje ile ilgili biraz bilgi verelim.

THORChain, kripto varlıklarının farklı blockchainler arasında tamamen merkezsiz bir şekilde alım satım yapılmasını sağlayarak, ağlar arasındaki likidite ihtiyacını karşılamayı amaçlıyor.

En güncel Thorchain RUNE fiyat tahmini (2022-2030)

THORChain nedir?

Thorchain, tüm kriptoları likid hale getirmeyi, yani anında fiat paraya çevrilebilir olmayı, amaçlayan “Blockchain’lerin İnterneti” olarak adlandırılan Cosmos üzerine inşa edilmiş bir blockchain protokolüdür. İlgili: Thorchain (RUNE) nedir? Geleceği var mı?

RUNE nedir?

RUNE ise bu protokolün yerel tokenidir. İlgili: Thorchain (RUNE) nedir? Geleceği var mı?

Cosmos SDK kullanılarak oluşturulan THORChain, Tendermint konsensüs mekanizması tarafından desteklenir. THORChain’in yerel tokeni RUNE, şu anda Binance Chain ve Ethereum dahil olmak üzere birden fazla blok zincirinde kullanılabiliyor.

THORChain protokolünün kullanıcıları için çizdiği dijital yol haritası, likidite potansiyelini genişleterek gücü yatırımcıların eline verdi ve böylece RUNE tokeni de son zamanlarda sürekli olarak artan bir taleple karşı karşıya kaldı. Ve özellikle de son haftalarda, piyasalar düşerken; RUNE etkileyici çıkışlar yaptı.

Peki RUNE 2022 ve sonrasinda karlı bir yatırım olmaya devam edebilir mi? Bu soruya cevap bulmak için Ccryptonewsz, CoinQuora başta olmak üzere, DijitalcoinPrice ve Wallet Investor gibi çeşitli tahmin sitelerinden derlediğimiz RUNE fiyat tahminlerine geçelim.

RUNE’nin ne olduğuna dair bu kısa bilgilendirmeden sonra orta ve uzun vadeli RUNE piyasa analizine ve fiyat tahminlerine bakalim.

Thorchain (RUNE) nedir? Geleceği var mı?

THORChain (RUNE) güncel fiyat ve piyasa verileri 

Thorchain RUNE token fiyatı: Anlık RUNE fiyatı için tıklayınız.
Toplam RUNE token arzı: 334.937.975 RUNE
Piyasada işlem gören RUNE coin arzı: Dolaşımdaki güncel RUNE arzı için tıklayınız.
RUNE coin işlem hacmi. 24 saatlik RUNE işlem hacmi için tıklayınız.
Tüm zamanların en yüksek fiyat (ATH) seviyesi: 21,26 dolar (19 Mayıs 2021)
Tüm zamanların en düşük fiyat (ATL) seviyesi: 0,007939 dolar (27 Eylül 2019)
Toplam RUNE yatırım dönüşü (ROI) için tıklayınız.

Şu anda RUNE CoinMarketCap’te 57. sırada yer alıyor. Ancak RUNE blok zincirindeki en son yükseltmeler, gelişmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha fazla yükselmesine yardımcı olabilir. 

THORChain (RUNE) tarihsel fiyat verileri

2019 yılında piyasaya sürülen RUNE, geçtiğimiz yılın başlarında inanılmaz bir çıkış yaparak, istikrarlı bir yükseliş trendi başlattı. 19 Mayıs 2021’de 21, 26 dolara ulaşarak ATH kaydeden kripto para, yılın ortalarına kadar yükselişini sürdürdü.

Temmuz ayında piyasada başlayan düşüş trendinin de etkisiyle 3,5 dolar ile dip yaptıktan sonra, bir kez daha yönünü kuzeye çevirdi. Ve bu kez de 16 dolara kadar yükseldi. Daha sonra piyasalarda devam eden düşüşlerde RUNE fiyatı da payına düşeni aldı ve 2.38 dolara kadar düştü.

En gerçekçi RUNE coin fiyat tahminleri

Uzun vadeli grafiklere bakıldığında, THORChain fiyatının piyasaya girişinden bu yana istikrarlı ve etkileyici bir performans gösterdiği gözlemleniyor. Kripto para birimlerinin volatil doğasına uygun hareketler sergilemiş olsa sıkı güvenlik protokolleri ve gelişmiş bir algoritma gibi olumlu faktörler, varlığın değerini artırmaya yönelik yatırımları etkilemede gerçekten çok önemli bir rol oynuyor.

“THORChain fiyatında uzun vadeli bir artış bekliyoruz; 2027 için fiyat tahminimiz 34.634 dolar. Yani 5 yıllık bir yatırımda kazanç %300 civarında olabilir.”

Wallet Investor

Analistlerimizin tahminine göre, THORChain fiyatı, 2026 yılına kadar da 59 doları geçebilir.”

Digital Coin Price

En güncel Thorchain RUNE fiyat tahmini (2022-2030)

“THORChain yükselen bir eğilim gösteriyor. Varlığın bir yıl sonraki fiyatı, 21.574986 (%395.635) olarak tahmin ediliyor ve bu nedenle THORChain satın almak için doğru bir zaman olabilir.”

GOV Capital

2022 THORChain RUNE coin fiyat tahmini

ThorChain 2022’nin ilk yarısında hızlı bir büyüme göstermeye devam edebilir. Ve bu yükseliş eğilimi devam ederse, RUNE 2022’nin sonunda minimum 16.748$’a ulaşabilir.

THORChain’i 2022 ve sonrasında parlak bir gelecek bekliyor. RUNE, Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte, 2022’de iyi bir yatırım olduğunu kanıtlayarak istikrarlı bir yükseliş trendi başlatabilir. RUNE ekosisteminde ve genel kripto piyasalarında devam eden gelişmelerle birlikte, RUNE’nin yeni zirveler kaydettiğini görebiliriz.

2023 RUNE coin fiyat tahmini

RUNE uzun vadeli destek seviyesini uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında tutarsa, alıcılar bir sonraki psikolojik kilit direnci 50 dolara taşımak için yeterli zamana ve istikrara sahip olabilir.

  2024 THORChain (RUNE) fiyat tahmini

Platform tarafından yayınlanan son güncellemeler, duyurulan gelişmeler ve yeni proje tahminleri doğrultusunda, RUNE yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilir. Popüler tahmin sitesi Coinquora’ya göre, bu gelişmelerin bir sonucu olarak, RUNE 2024’te yükselmeye devam ederek yaklaşık 80$’a ulaşabilecek.

2025 RUNE coin fiyat tahmini

Önümüzdeki 3 yıl içinde RUNE fiyatları 130$’a kadar çıkabilir. 

 2026 RUNE coin fiyat tahmini

Önümüzdeki 4 yıl içinde RUNE fiyatları 200$’a kadar çıkabilir. 

En güncel Thorchain RUNE fiyat tahmini (2022-2030)

THORCHain RUNE nedir?

THORCHain, kullanıcıların dijital varlıklarını birçok farklı ağ üzerinden kolay bir şekilde değiş tokuş etmesini sağlayan merkezsiz bir likidite protokolüdür. RUNE, ise THORChain’in yerel tokenidir. İlgili: Thorchain (RUNE) nedir? Geleceği var mı?

RUNE 2022’de satın almaya değer mi?

THORChain’in yerel varlığı RUNE, 2022’De ve 2022’de şu ana kadar iyi bir yatırım olduğunu kanıtladı. RUNE ekosisteminde ve genel kripto piyasalarında devam eden gelişmeler ve yükseliş eğilimi ile birlikte, RUNE yeni zirveler kaydetme potansiyeline sahip. İlgili: Thorchain (RUNE) nedir? Geleceği var mı?

RUNE fiyatı 2022’de 20 dolar olur mu?

Evet, mevcut eğilime göre RUNE fiyatının yakın vadede 20$’ı aşması muhtemel.

2023 RUNE coin fiyat tahmini nedir?

Digitalcoinprice analistlerine göre, THORChain (RUNE) fiyatı 2023 yılına kadar minimum 100$’a ulaşabilir.

2024 RUNE coin fiyat tahmini nedir?

THORChain (RUNE) fiyatının 2024 yılına kadar en az 92$’a ulaşması bekleniyor.

2025 RUNE coin fiyat tahmini nedir??

THORChain (RUNE) fiyatı 2025 yılına kadar 165$’ı görebilir.

2026 RUNE coin fiyat tahmini nedir??

Digitalcoinprice analistleri, THORChain (RUNE) fiyatının 2026 yılına kadar 145$’a ulaşacağını tahmin ediyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.