Ünlü analist mart ayında büyük potansiyel gördüğü altcoinleri açıkladı!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin piyasası güne küçük bir düzeltme ile başladı. Ünlü kripto analiz kanalı CryptoBusy, mart ayında yükselmesini beklediği altcoinleri açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist mart ayında büyük potansiyel gördüğü altcoinleri açıkladı!

Kripto piyasası küresel piyasaları sarsan gelişmelerin ardından büyük bir düşüş yaşamıştı. Bu hafta içerisinde bir miktar geri dönüş belirtisi gösteren piyasa bugün bir düzeltme yaşıyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin 40,000 doların üzerine tutunmayı başardı. Yazım anında 43,565 dolardan işlem görüyor. Ethereum ise 2,905 dolardan işlem görürken yeniden 3,000 doların üzerine çıkmaya çalışıyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

İlk 10’daki kripto paraların haftalık fiyat artış oranları %20’inin üzerinde iken piyasanın toplam değeri 1,916 trilyon dolara yükseldi. Piyasa görünümü bu şekilde iken kripto para tahminlerine dayalı yayın yapan kripto analiz Youtube kanalı CryptoBusy’den Tom, mart ayında yükseliş beklediği altcoinleri sıraladı. Analistin listesine hep birlikte göz atalım.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Listenin ilk sırasında Terra blok zincirinde Terraform Labs (TFL) tarafından oluşturulan bir proje olan Mirror Protocol (MIR) bulunuyor. Merkezi olmayan bir platform olan MIR, analiste göre mart ayında yükseliş için büyük bir potansiyele sahip.

MIR token yazım anında Coinmarketcap verilerine göre 1,27 dolardan işlem görüyor. MIR son 7 günde %25 değer kazandı.


Haftalık MIR fiyat hareketleri

altcoin Ünlü analist mart ayında büyük potansiyel gördüğü altcoinleri açıkladı!

İkinci sırada yasal sürecini herkesin yakından takip ettiği Ripple (XRP) bulunuyor. Dün basına yansıyan haberlere göre ünlü Avukat Hogan, Ripple davasının nisan ayında sonuçlanabileceğini belirtti. Bu ay büyük bir beklenti olsa da dava lehine sonuçlanırsa bu yıla damga vuracak bir artış bekleniyor. XRP, yazım anında 0,76 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Ripple fiyat tahmini

Ripple haftalık fiyat hareketleri

altcoin Ünlü analist mart ayında büyük potansiyel gördüğü altcoinleri açıkladı!

Analistin listesindeki bir diğer altcoin ise Chainlink (LINK).  Chainlink, evrensel olarak bağlantılı akıllı sözleşmeler sağlayan bir blok zinciri soyutlama katmanıdır.  Chainlink, sadece mart ayında değil, 2022’de iyi gidiyor. Mart beklentisinin yanı sıra 2022’de de değerlendirilebilecek yatırımlar arasında. LINK, 15,13 dolardan işlem görüyor.

Chainlink (LINK) haftalık fiyat hareketleri

altcoin Ünlü analist mart ayında büyük potansiyel gördüğü altcoinleri açıkladı!

Tom, mart ayında aynı zamanda Harmony (ONE) ve Audios’a da dikkat çekiyor ve büyük bir potansiyel artış belirtileri gördüğünü belirtiyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analist mart ayında büyük potansiyel gördüğü altcoinleri açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.