Ticaret devi eBay’den kripto ve NFT için iyi haber

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elektronik ticaret devi eBay, blockchain ve NFT alanında önemli bir adım attı. Bunun için bir NFT pazar yerini satın aldığı açıklandı. NFT ve kripto para sektörü için by önemli haberin ayrıntılarına bakalım.


Ticaret devi eBay’den kripto ve NFT için iyi haber

Çevrimiçi e-ticaret devi olan eBay, blockchain ve Non-Fungible Token (NFT) alanındaki varlığını genişletiyor. Çünkü eBay artık NFT pazar yeri olan KnownOrigin’i satın aldı. KnownOrigin, NFT’ler biçiminde benzersiz, özgün, dijital koleksiyonlar oluşturmak için sanatçılara teknoloji ve platform desteği sağlıyor.

KnownOrigin’in eBay tarafından alınması karşılıklı yararlar sağlayacak. Öncelikle eBay NFT alanına daha fazla adım atmak için KnownOrigin’in teknolojisi ve platformunu kullanacak. Diğer yandan ise KnownOrigin de eBay’in geniş tabanı üzerinden yeni NFT üreticileri, koleksiyoncuları, satıcı ve alıcılarına erişim sağlayacak. Böylece NFT’nin ilgi gördüğü bir dönemde yeni bir pazar daha oluşacak.

KnownOrigin, web 3 yeteneklerini platforma getirme misyonuna sahip ve böylece eBay’in NFT ve dijital koleksiyon stratejisini yönetmeye yardımcı olacak.

İlgili – NFT Rehberi: Non-Fungible Token nedir?

Ticaret devi eBay’den kripto ve NFT için iyi haber

İngiltere merkezli KnownOrigin, kurulduğu 2018 yılından bu yana sanatçıların ve koleksiyoncuların blockchain destekli işlemler aracılığıyla NFT’ler oluşturmasına, satın almasına ve yeniden satmasına olanak sağlıyor. İnsanların NFT’leri oluşturma, satın alma ve satma biçiminde devrim yarattı da diyebiliriz.

İlgili – ApeCoin (APE) nedir? Güncel APE coin haber ve gelişmeleri


E-ticaret devi Ebay CEO’su Jamie Iannone ise şöyle diyor:

“eBay, koleksiyonlarına dünya çapında mükemmel, bulunması zor veya benzersiz yeni koleksiyon öğeleri arayan insanlar için ilk durak. Bu satın almayla, topluluğumuz giderek dijital koleksiyon edinme alanında daha fazla lider bir site olmaya devam edecek.”

eBay Mayıs 2021’den bu yana platform üzerinden NFT alım ve satımına izin veriyor.

İlgili – APENFT nedir ve geleceği nasıl? Güncel NFT token haber ve gelişmeleri

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ticaret devi eBay’den kripto ve NFT için iyi haber
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.