1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ticaret devi eBay’den kripto ve NFT için iyi haber

Ticaret devi eBay’den kripto ve NFT için iyi haber

Ticaret devi eBay’den kripto ve NFT için iyi haber
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Elektronik ticaret devi eBay, blockchain ve NFT alanında önemli bir adım attı. Bunun için bir NFT pazar yerini satın aldığı açıklandı. NFT ve kripto para sektörü için by önemli haberin ayrıntılarına bakalım.


Ticaret devi eBay’den kripto ve NFT için iyi haber

Çevrimiçi e-ticaret devi olan eBay, blockchain ve Non-Fungible Token (NFT) alanındaki varlığını genişletiyor. Çünkü eBay artık NFT pazar yeri olan KnownOrigin’i satın aldı. KnownOrigin, NFT’ler biçiminde benzersiz, özgün, dijital koleksiyonlar oluşturmak için sanatçılara teknoloji ve platform desteği sağlıyor.

KnownOrigin’in eBay tarafından alınması karşılıklı yararlar sağlayacak. Öncelikle eBay NFT alanına daha fazla adım atmak için KnownOrigin’in teknolojisi ve platformunu kullanacak. Diğer yandan ise KnownOrigin de eBay’in geniş tabanı üzerinden yeni NFT üreticileri, koleksiyoncuları, satıcı ve alıcılarına erişim sağlayacak. Böylece NFT’nin ilgi gördüğü bir dönemde yeni bir pazar daha oluşacak.

KnownOrigin, web 3 yeteneklerini platforma getirme misyonuna sahip ve böylece eBay’in NFT ve dijital koleksiyon stratejisini yönetmeye yardımcı olacak.

İlgili – NFT Rehberi: Non-Fungible Token nedir?

Ticaret devi eBay’den kripto ve NFT için iyi haber

İngiltere merkezli KnownOrigin, kurulduğu 2018 yılından bu yana sanatçıların ve koleksiyoncuların blockchain destekli işlemler aracılığıyla NFT’ler oluşturmasına, satın almasına ve yeniden satmasına olanak sağlıyor. İnsanların NFT’leri oluşturma, satın alma ve satma biçiminde devrim yarattı da diyebiliriz.

İlgili – ApeCoin (APE) nedir? Güncel APE coin haber ve gelişmeleri

E-ticaret devi Ebay CEO’su Jamie Iannone ise şöyle diyor:

“eBay, koleksiyonlarına dünya çapında mükemmel, bulunması zor veya benzersiz yeni koleksiyon öğeleri arayan insanlar için ilk durak. Bu satın almayla, topluluğumuz giderek dijital koleksiyon edinme alanında daha fazla lider bir site olmaya devam edecek.”

eBay Mayıs 2021’den bu yana platform üzerinden NFT alım ve satımına izin veriyor.

İlgili – APENFT nedir ve geleceği nasıl? Güncel NFT token haber ve gelişmeleri

Kaynak

Etiketler: