1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. BNB Haberleri
  4. Binance’ten ayı piyasasında desteklenecek projeler ve kötü projeler açıklaması

Binance’ten ayı piyasasında desteklenecek projeler ve kötü projeler açıklaması

Binance’ten ayı piyasasında desteklenecek projeler ve kötü projeler açıklaması
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük borsası Binance ve CEO Changpeng Zhao, mevcut ayı piyasasında hangi projelerin kurtarılmaya değer olduğu ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Ayrıca kötü projeler konusuna da değiniyor.


Binance’ten kötü projeler ve ayı piyasasında kurtarılacak kriptolarla ilgili önemli açıklama

Sektördeki en büyük kripto destekçilerinden biri olan Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), yaşanan kripto kışı ortamında bazı projelerin kurtarma çalışmaları ve ayı piyasasında kripto ekosistemini destekleme konusundaki düşüncelerini paylaştı.

CZ, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda, “Mevcut piyasada proje kurtarma ve kaldıraçla ilgili görüşlerim” diyerek bir makale paylaştı.

https://twitter.com/cz_binance/status/1539942259658981376?s=20&t=LRfL_9Ea3kJb3UbvaN1GAg

CZ, dünyanın lider kripto para borsası olarak Binance’in oynaması gereken bir rolü olduğunu söylüyor. Ayrıca borsanın pozitif nakit rezervine ve sektör hissedarı durumuna atıf yapıyor. Zhao, Binance’in muhtemel kayıplar verme potansiyeline rağmen bu görevlerinden kaçmaması gerektiğini belirtiyor. Zhao şöyle açıklıyor:

“Hepinizin bildiği gibi mevcut piyasa koşulları zor. Sağlıklı nakit rezervlerine sahip en büyük sektör oyuncularından biri olarak konumumuzla, kullanıcıları koruma görevimiz var. Ayrıca sektör oyuncularının hayatta kalmasına ve gelecekte de büyümesine yardımcı olma sorumluluğumuz da var. Bize doğrudan bir faydası olmasa da ya da negatif ROI’ler yaşasak bile durum böyle.”

İlginçtir ki FTX CEO’su Sam Bankman-Fried de EthereumWorldNews’ta yer alan bir habere göre benzer görüşler dile getirmişti.

Kötü projeler ve kurtarılmaya değer projeler

Binance CEO’su, projeleri kurtarma işlemlerinin bağlayıcılığı olmadığını ve ayı piyasası süresince projelerin desteklenmesinin çeşitli faktörlere dayanması gerektiğini de sözlerine ekledi. CZ, bazı projelerin kötü tasarlandığını, kötü yönetildiğini ve işletildiğini vurgulayarak bu projelerin kurtarılmaya değer olmadığını vurguluyor. Zhao, “Buradaki kurtarma işlemleri (kötü projeler için) bir anlam ifade etmiyor.” dedi.

Buna rağmen, şimdiye kadar bazı hatalar yapsalar da telafisi mümkün olan bazı projeler olduğunu da belirtiyor. Zhao’ya göre, bu projeler daha iyi ürünler üretti ve kurtarılabilir.

Kaynak

Etiketler: