okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.07%
Bitcoin
68.560,15 USDT
eth
ETH
0.42%
Ethereum
3.842,62 USDT
bch
BCH
0.3%
Bitcoin Cash
485,44 USDT
xrp
XRP
0.02%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.14%
Litecoin
84,02 USDT
bnb
BNB
0.18%
Binance Coin
601,36 USDT
sol
SOL
0.82%
Solana
164,75 USDT
avax
AVAX
0.27%
Avalanche
36,86 USDT
ada
ADA
0.23%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.64%
Poladot
7,51 USDT
doge
DOGE
0.4%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
0.63%
Shiba Inu
0,00 USDT

Binance’ten ayı piyasasında desteklenecek projeler ve kötü projeler açıklaması

Binance
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük borsası Binance ve CEO Changpeng Zhao, mevcut ayı piyasasında hangi projelerin kurtarılmaya değer olduğu ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Ayrıca kötü projeler konusuna da değiniyor.


Binance’ten kötü projeler ve ayı piyasasında kurtarılacak kriptolarla ilgili önemli açıklama

Sektördeki en büyük kripto destekçilerinden biri olan Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), yaşanan kripto kışı ortamında bazı projelerin kurtarma çalışmaları ve ayı piyasasında kripto ekosistemini destekleme konusundaki düşüncelerini paylaştı.

CZ, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda, “Mevcut piyasada proje kurtarma ve kaldıraçla ilgili görüşlerim” diyerek bir makale paylaştı.

CZ, dünyanın lider kripto para borsası olarak Binance’in oynaması gereken bir rolü olduğunu söylüyor. Ayrıca borsanın pozitif nakit rezervine ve sektör hissedarı durumuna atıf yapıyor. Zhao, Binance’in muhtemel kayıplar verme potansiyeline rağmen bu görevlerinden kaçmaması gerektiğini belirtiyor. Zhao şöyle açıklıyor:

“Hepinizin bildiği gibi mevcut piyasa koşulları zor. Sağlıklı nakit rezervlerine sahip en büyük sektör oyuncularından biri olarak konumumuzla, kullanıcıları koruma görevimiz var. Ayrıca sektör oyuncularının hayatta kalmasına ve gelecekte de büyümesine yardımcı olma sorumluluğumuz da var. Bize doğrudan bir faydası olmasa da ya da negatif ROI’ler yaşasak bile durum böyle.”

İlginçtir ki FTX CEO’su Sam Bankman-Fried de EthereumWorldNews’ta yer alan bir habere göre benzer görüşler dile getirmişti.

Kötü projeler ve kurtarılmaya değer projeler

Binance CEO’su, projeleri kurtarma işlemlerinin bağlayıcılığı olmadığını ve ayı piyasası süresince projelerin desteklenmesinin çeşitli faktörlere dayanması gerektiğini de sözlerine ekledi. CZ, bazı projelerin kötü tasarlandığını, kötü yönetildiğini ve işletildiğini vurgulayarak bu projelerin kurtarılmaya değer olmadığını vurguluyor. Zhao, “Buradaki kurtarma işlemleri (kötü projeler için) bir anlam ifade etmiyor.” dedi.

Buna rağmen, şimdiye kadar bazı hatalar yapsalar da telafisi mümkün olan bazı projeler olduğunu da belirtiyor. Zhao’ya göre, bu projeler daha iyi ürünler üretti ve kurtarılabilir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.