1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Binance ile Cristiano Ronaldo’dan heyecanlandıran iş birliği!

Binance ile Cristiano Ronaldo’dan heyecanlandıran iş birliği!

Binance ile Cristiano Ronaldo’dan heyecanlandıran iş birliği!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, dünyanın en iyi futbolcularından biri olan Cristiano Ronaldo ile iş birliği yaptı. Detaylar ve teknik verileri yazımızda.

Binance ile Cristiano Ronaldo’dan heyecanlandıran iş birliği!

Kripto para piyasasının bilinirliliğini artırma çalışmaları önemli sponsorlukları da beraberinde getiriyor. Dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük kritpo para borsası olan Binance, dünyanın en iyi futbolcuları arasında gösterilen Cristiano Ronaldo ile sponsorluk anlaşması yaptı.

nft

 

Binance, bugün yaptığı açıklama ile NFT koleksiyonu oluşturmak için Ronaldo ile anlaştıklarını belirtti. İş birliği, küresel NFT kampanyaları aracılığıyla futbol taraftarlarını Web3 ekosistemiyle tanıştırmayı amaçlıyor.

İlgili: NFT nedir,geleceği nasıl?

Anlaşmaya göre oluşturulan NFT’ler yalnızca Binance NFT platformunda satılacak ve ilk koleksiyon bu yıl içinde çıkacak.

Binance CEO’su ve kurucusu Changpeng Zhao , Ronaldo’nun futboldaki başarıları için övgü dolu sözler kullandı ve sporcunun “sporu aşarak birçok sektörde bir ikon haline geldiğini” söyledi.

“Otantikliği, yeteneği ve hayır işleri ile dünyanın en sadık hayran kitlelerinden birini topladı.”

Zhao ayrıca Binance ekibinin, Ronaldo’nun NFT dünyasına girişi için sabırsılandığını ve onunla çalışmaktan mutlu olacaklarını da sözlerine ekledi.

İlgili: Kripto para nedir, nasıl alınır ve satılır?

Cristiano Ronaldo ise yaptığı açıklamada hayranlarının yapılan bu anlaşmadan ve oluşturulacak NFT’lerden zevk alacağından emin olduğunu belirtti.

“Hayranlarla olan ilişkim benim için çok önemli, bu yüzden bu NFT platformu aracılığıyla benzeri görülmemiş deneyimler ve erişim sağlama fikri, parçası olmak istediğim bir şeydi.”

NFT piyasası geçtiğimiz yıl Beeple’ın diijtal sanat eserinin 63 milyon dolara satılmasıyla dünyanın gündemine oturmuş ve yıl boyunca 13 milyar dolarlık bir hacime ulaşarak rekor kırmıştı. Şimdiler de ilgi azalsa da piyasa hala ayakta ve spordan sanat dünyasına kadar birçok ünlü isim NFT pazarına dahil olmaya devam ediyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: