1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Teknik göstergeler bu altcoinin yükselişe hazırlandığını gösteriyor!

Teknik göstergeler bu altcoinin yükselişe hazırlandığını gösteriyor!

Teknik göstergeler bu altcoinin yükselişe hazırlandığını gösteriyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası bugün yukarı yönlü bir kıpırdanma gördü. Teknik göstergeler ise bu altcoinin yükseliş sinyali verdiğini gösteriyor. Detaylar haberimizde.

Teknik göstergeler bu altcoinin yükselişe hazırlandığını gösteriyor!

Kripto piyasası uzun bir aranın ardından yönünü yukarı doğru çevirdi. Bitcoin ve Ethereum %5 değer kazandı. Lider kripto para birimi 40,000 doların üzerine çıktı. Bitcoin’in bu seviyedeki kararlı duşu kripto piyasasını daha yukarılara taşıyabilir.  BTC, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 40,700 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Altcoinlerin lokomotifi olan Ethereum ise 2,700 dolarlık fiyat etiketini yeniden gördü. ETH’nin bundan sonraki yukarı yönlü hedefi ise 2,750 dolar. Bu seviyeden sonraki direnç noktası ise 2,800 dolarda.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Piyasasının iki önde gelen kripto parasında mevcut görünüm bu şekilde iken Chainlink (LINK) teknşk göstergeleri ise altcoinin yükselişe hazırlandığını gösteriyor.

LINK, 10 Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 53 dolarlık seviyeyi görmüştü. O tarihten bu yana değerinin %73’ünü kaybetti. 10 Kasım’dan bu yana LINK, alçalan bir takoz içinde işlem görüyor. Bu formasyon bir yükseliş işareti olarak kabul ediliyor.

İlgili: Chainlink (LINK) nedir geleceği nasıl?

Kripto para tüccarı CryptoCapo, sosyal paylaşım platformu Twitter’da LINK için bu göstergelere dikkat çekit ve altcoinin yükseliş sinyalleri verdiğini belirtti.

RSI hem de MACD göstergeleri de LINK’in bir yükseliş trendine gireceğini doğruluyor. Bir kırılma meydana gelirse, en yakın direnç alanı 28 dolar olarak görünüyor. Burası, 0,618 fib geri çekilme direnç seviyesine denk geliyor.

İlgili: Chainlink (LINK) fiyat tahmini

LINK, yazım anında 14,12 dolardan işlem görüyor. Altcoin son 24 saat içerisinde %6’dan fazla değer kazandı. Göstergeler bu yükselişin devam edeceği yönünde. LINK’ın toplam piyasa değeri 6,5 milyar dolara yükseldi.

Günlük LINK fiyat hareketleri

altcoin Teknik göstergeler bu altcoinin yükselişe hazırlandığını gösteriyor!

Kaynak

 

Etiketler: