1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Solana fiyatı için kripto topluluğundan müthiş Mart sonu tahmini

Solana fiyatı için kripto topluluğundan müthiş Mart sonu tahmini

Solana fiyatı için kripto topluluğundan müthiş Mart sonu tahmini
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para topluluğu Mart 2022 sonu için Solana fiyatının ulaşacağı inanılmaz seviyeye işaret ediyor. Bu topluluğun SOL fiyat tahminleri geçmişte ortalama yüzde 70 oranında doğru çıkması ile biliniyor.


Solana fiyatı için kripto topluluğundan müthiş Mart sonu tahmini

Merkezsiz uygulamalara ev sahipliği yapmak için olan blockchain Solana (SOL), şu an piyasa değerine göre en büyük dokuzuncu kripto para. Tabii SOL fiyatı 2022 yılı başlında çok zorlu bir dönem geçirdi. Kasım 2021’deki tüm zamanların en yüksek değerinden yüzde 68 oranında değer kaydetti.

Buna rağmen CoinMarketCap’teki kripto para topluluğu SOL fiyatı konusunda büyük bir iyimserliğe sahip. Çünkü burada yapılan tahmine göre Solana fiyatı Mart 2022 sonunda 151.76 dolar civarında olacak.

İlgili – Solana nedir ve SOL coinin geleceği nasıl?

Bu tahmin şu anlama geliyor. SOL fiyatı mevcut seviyeden yüzde 80 oranında ya da 67.75 dolar yükselecek. Şu an Solana fiyatı 83.99 dolar civarında işlem görüyor. Bu fiyat tahminine, 16 Mart itibariyle CoinMarketCap topluluğundan 10,596 üye oy kullandı.

Solana fiyatı için kripto topluluğundan müthiş Mart sonu tahmini

Kripto topluluğunun Solana fiyat tahmini Kaynak: CoinMarketCap

Şunu da belirtmek gerekiyor ki bu kripto topluluğunun fiyat tahminlerinin doğru çıkma oranı geçmişte yüzde 70’in üzerinde. Özellikle de Solana fiyat tahminlerine baktığımızda.

Solana fiyatı beş gün önce 88.5 dolardan 83.93 dolara yüzde 5.16’lık bir düşüş yaşadı. CoinMarketCap verilerine göre, toplam piyasa değeri 26.85 dolar. Bir hafta önce bulunduğu 28.55 milyar dolar seviyesinden 26.85 milyar dolar seviyesinde yüzde 6.33’lük düşüş yaşadı. theplanetvoice.com

İlgili – Güncel Solana fiyat tahmini ve SOL coin geleceği 2022 – 2025

Solana yakında toparlanmaya başlar mı?

Solana’nın uzun süredir ayı durumunda olmasının birkaç başlıca sebebi var. En başta ise devam eden jeopolitik krizler, ekonominin zor günler geçirmesi ve kendi iç koşulları var.

Şubat ayında Solana yaşadığı bir hack olayından sonra gündem olmuştu. Saldırganlar yaklaşık 322 milyon dolarla kaçmıştı. Bu aynı zamanda DeFi alanının en büyük saldırılarından biriydi.

Buna rağmen kripto topluluğunun fiyat konusunda bu kadar iyimser olmasının sebebi yaşanan son gelişmeler ile ilgili. Mesela, Solana Pay’in lansmanı ve benimsenmesi var. Aynı zamanda platformun NFT pazar yerinin büyümesi de pozitif gelişmelerden.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: