Loading...
btc
BTC
-0.79%
Bitcoin
66.997,91 USDT
eth
ETH
2.64%
Ethereum
3.530,57 USDT
bch
BCH
-0.49%
Bitcoin Cash
383,94 USDT
xrp
XRP
-1.04%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
1.13%
Litecoin
72,06 USDT
bnb
BNB
0.27%
Binance Coin
588,86 USDT
sol
SOL
-0.76%
Solana
177,54 USDT
avax
AVAX
-3.83%
Avalanche
30,65 USDT
ada
ADA
-0.01%
Cardano
0,43 USDT
dot
DOT
0.52%
Poladot
6,13 USDT
doge
DOGE
-1.22%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu yeniden balinaların en gözdesi oldu!

Shiba Inu yeniden balinaların en gözdesi oldu!

Dev kripto cüzdanlarından Shiba Inu Shibarium projesine önemli destek!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasındaki toparlanma ile birlikte, ocak ayından bu yana ilk kez balina adreslerinde Shiba’ya yönelik ilgi büyük artış gösterdi. Ve Shiba Inu yeniden balinaların en gözde kripto parası oldu.

Shiba Inu yeniden balinalar tarafından en fazla hodl edilen coin!

Ethereum ekosistemindeki en büyük balinalar, kripto piyasaları kritik seviyelerde konsolide olmaya devam ederken, yeniden Shiba Inu’ya yöneldi. Ve Shiba Inu (SHIB) bir kez daha balinaların en gözde kripto parası oldu.

Shiba Inu yeniden balinaların en gözdesi oldu!

İlgili: Shiba Inu boğaları nihayet uyandı! – Meme coinlerde büyük hareketlilik!


Shiba Inu yeniden balina seviyesindeki cüzdanlarda (ETH dışında) en fazla hodl edilen para oldu. Ve Ethereum ağındaki faaliyet gösteren kripto cüzdanlarında tutulan 1,7 milyar dolarlık token ile eski tahtını geri aldı.


Esasen Shiba Inu’nun popülaritesindeki ani artışın ardında, kripto piyasasında son günlerde devam eden toparlanma dalgası vardı. Altcoin piyasasının toparlanması ile birlikte zaten yatırımcılar arasında popüler olan meme coin güçlü bir geri dönüş sergiledi. 3 Şubat tarihinde kaydettiği yerel taban baz alındığında; Shiba Inu, yaklaşık %50 değer kazandı.

Shiba inu yakaladığı yerel zirve ile 0.000035$ seviyelerini gördü. Fakat bu seviyelerden gelen satışlar ile birlikte hızla 0.000029$ seviyelerine gerileyen coin, uzun zamandır beklenen 0.00003$ bölgesinin altına tekrardan düştü.

İlgili: En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

Shiba Inu boğaları nihayet uyandı! - Meme coinlerde büyük hareketlilik!

Fiyattaki toparlanma meme coini yeni zirvelere taşımaya yetmedi. Ancak yatırımcılar satış baskısını durdurarak, varlığı kritik seviye olarak görülen 0,00003$ üzerinde tutmayı başardılar.

Toparlanma ile birlikte perakende yatırımcılar meme coine tekrardan ilgi göstermeye başlarken, balinalar da harekete geçti. Ve ATH seviyesinden sonra oluşan büyük düşüşten faydalanarak, daha fazla token biriktirmeye karar verdiler.

Koinmedya olarak daha önce belirttiğimiz gibi Ethereum ağında 3.4 trilyon SHIB satın alan yeni bir balina ortaya çıkmıştı. Bu miktarda meme coin, ortalama 115 milyon dolardan fazla bir değere tekabül ediyor.

8 Şubat 2022 tarihi itibariyle Shiba Inu balinaları, ellerinde tuttukları 1,8 milyar dolarlık SHIB coin ile, varlığın Ethereum ağındaki tahtını geri kazanmasını sağladı. Ancak bu miktar gün içinde piyasadaki volatilite sebebiyle bir miktar geri çekilerek, 1,7 milyar dolar oldu.

Shiba Inu yeniden balinaların en gözdesi oldu!Nitekim daha önce çok sayıda gösterge, temel bir dinamiğe bağlı olmaksızın, piyasada potansiyel bir aşırı ısınmaya işaret ediyordu. Bunun nedeni de açılan çok sayıdaki short pozisyondu.
Açık pozisyonların oranlarına bakılacak olursa; Bitcoin’in 45.000$’a yaklaşan yükselişi ile birlikte genel olarak altcoin piyasasında yaşanan toparlanmaya rağmen, yatırımcıların çoğunluğu düşüş trendinin henüz bitmediğini düşünüyor.

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, Shiba Inu 0,0033$ seviyelerinde işlem görüyor.)

İlgili: Shiba ve Dogecoin şimdi de ABD siyasetine girdi!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.