Shiba Inu boğaları nihayet uyandı! – Meme coinlerde büyük hareketlilik!

Shiba Inu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu boğaları nihayet harekete geçti! Diğer meme coinler de Shiba önderliğinde, uzun zamandır beklenen atağı gerçekleştirdi.

Shiba Inu boğalarından beklenen atak geldi!

Shiba Inu boğaları nihayet harekete geçti! Shiba Inu (SHIB) son birkaç ayın en düşük seviyesi olan 0.00001704 dolardan %70’i aşan bir ralliye imza attı.

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, en popüler ve en büyük ikinci meme coinin fiyatı, son 24 saat içinde yaklaşık %25 oranında değer kazandı. Şu anda Bitstamp borsasında 0,00002793 dolardan işlem görüyor.

İlgili: En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

Shiba Inu boğaları nihayet uyandı! - Meme coinlerde büyük hareketlilik!

SHIB coin, son 24 saatte %24’ten fazla yükselirken; en büyük rakip meme coin olan Dogecoin, %6 oranında değer kazandı.

Bu arada köpek temalı meme coin işlem hacminde %244 artış kaydederek, 2,7 milyar doları aştı. İşlem hacmine göre 6. en büyük kripto para birimi oldu.

 Shiba’nın önünde şimdi sırasıyla, Tether, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Binance USD bulunuyor. Dahası Shiba Inu, ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase’de ise üçüncü sırada yer alıyor.

Bununla birlikte, son fiyat artışının ardından Shiba Inu, Polygon (MATIC)’u geçerek, piyasa değeri ile 14. sıraya yükseldi.


Shiba Inu boğaları nihayet uyandı! - Meme coinlerde büyük hareketlilik!

Meme coindeki son fiyat artışı etkileyici olsa da tüm zamanların en yüksek seviyesinden hala %67,47 düşük. Bununla birlikte, Dogecoin rakibi, 0.00001704 dolarlık dip seviyesinden bu yana %72 değer kazandı.

İlgili: Shiba ve Dogecoin şimdi de ABD siyasetine girdi!

Shiba Inu boğaları nihayet uyandı! - Meme coinlerde büyük hareketlilik!

Her ne zaman SHIB coin böyle bir atak yapsa, genellikle piyasadaki diğer memecoinler de yükselme eğilimi gösterir. Nitekim bu kez de öyle oldu. Ve Shiba, son 24 saat içindeki meteorik yükselişi ile, diğer birçok meme coinleri de peşine taktı.

Toplam piyasa değeri ile 11. sırada yer alan Dogecoin, yaklaşık %6.5 arttı. CoinMarketCap’te trend olan coinlerden biri olan Teddy Doge (TEDDY) ise, %31 arttı.

Floki Inu (FLOKI) olarak bilinen, memeden ilham alan bir başka kripto para ise %14 arttı.

İlgili: Meme coin Shiba Inu’dan Fast Food dünyasına hızlı giriş!

Bitcoin fiyatı ivme kazandı!

Bu arada en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, bugün erken saatlerde 43.000 dolarla yerel bir zirve yaptı. Ve 32.950 dolarlık son zamanların en düşük seviyesinden %30,5 oranında değer kazandı. Ancak hala 69.000 dolarlık rekor zirveden %37.95 daha düşük bir seviyede işlem görüyor.

İlgili: Güncel Bitcoin teknik analizi: İşte BTC’de rallinin devam edeceğine işaret eden veriler!

En büyük dijital varlık kaydettiği en son fiyat artışıyla, neredeyse kripto para piyasasındaki tüm coinleri peşinden sürükledi. Ethereum, Ripple, Binance Coin, Cardano, Solana ve diğer tüm büyük altcoinler yeşile büründü..

Tüm kripto para piyasasının toplam değeri ise, kasım ayında 3 trilyon doları aştıktan sonra başlattığı geri çekilmeyi tersine çevirdi. Ve nihayet 2 trilyon dolara yaklaştı.

İlgili: Güncel Bitcoin (BTC) fiyat tahmini, gelecek beklentisi 2022- 2025

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Shiba Inu boğaları nihayet uyandı! – Meme coinlerde büyük hareketlilik!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.