Loading...
btc
BTC
0.3%
Bitcoin
66.241,10 USDT
eth
ETH
2.28%
Ethereum
3.561,22 USDT
bch
BCH
1.47%
Bitcoin Cash
429,08 USDT
xrp
XRP
1.7%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
1.56%
Litecoin
78,82 USDT
bnb
BNB
0.76%
Binance Coin
607,89 USDT
sol
SOL
1.03%
Solana
144,53 USDT
avax
AVAX
-0.26%
Avalanche
30,21 USDT
ada
ADA
-0.14%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.94%
Poladot
6,22 USDT
doge
DOGE
1.34%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
2.46%
Shiba Inu
0,00 USDT

Shiba Inu Shiberse projesinden merakla beklenen açıklama geldi!

Shiba Inu Shiberse projesinden merakla beklenen 'O' açıklama geldi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

En popüler meme coinlerden Shiba Inu Shiberse projesinde sona yaklaşılıyor! Projenin arkasındaki ekip, nihayet beklenen duyuruyu yaptı!

Shiba Inu Shiberse arazi satışları başlıyor!

Meme temali en popüler 2. kripto para birimi olan Shiba Inu’nun arkasındaki geliştiriciler, kriptonun yakın zamanda çıkması beklenen metaverse projesi Shiberse’de 99.000 parsel arsayı satışa çıkarmayı planladıklarını açıkladılar.

Shiba Inu (SHIB) için düzenlenen bir AMA etkinliğinde Watcher Guru tarafından yapılan açıklamalara göre, Shiba Inu Shiberse farklı aşamalarda piyasaya sürülecek. Şöyle ki; projenin arkasındaki geliştiriciler, 35.000 arsanın satılacağı 10 günlük bir dijital arazi satışı planlıyor.

Shiberse’deki bir arazinin fiyatı, konumuna göre değişiklik gösterecek. Örneğin; parkın merkezine daha yakın bir arazi, yani metaverzin merkezindeki köpek parkına yakın bir arsa, alıcılara daha pahalıya mal olacak.

Bu arsaların 35.000’i, LEASH token sahiplerine satılacak. Ve LEASH token sahipleri, arazi satın alabilecekleri özel bir portal aracılığıyla arazi parsellerine erken erişim sağlayabilecekler.

Kullanıcıların satışa erişebilmeleri için LEASH tokenlerini kilitlemeleri gerekiyor. Ve ne kadar fazla token kilitlerlerse, kilit süresi o kadar kısa olacak.

Ayrıca sisteme ne kadar fazla token kilitlerlerse, o kadar büyük araziler için teklif verebilecekler. Yani projeye güvenen büyük yatırımcılar daha geniş arazilere sahip olabilecek.

Shiba Inu üzerinde çalışan popüler bir YouTuber olan ArchAngel’un araştırmasına göre, 0.2 LEASH’i kilitleyen bir yatırımcı 1×1 parsel arazi satın alabilirken, aynı yatırımcı 5 LEASH kilitleyerek, 10×10 parsellik bir arazi satın alabilecek.

Sistemdeki bir diğer detay ise teklif verebilmek için kilitlediğiniz tokenleri arazi almak için kullanamıyorsunuz. Gerçekten bu metaverse üzerinden arazi sahibi olmak istiyor iseniz, tabiri caizse biraz paraya kıymanız gerekiyor. Çünkü arazi fiyatları o kadar da ucuz değil.

Bu arada arazi alabilmek için Ethereum’un yerel tokeni ETH sahibi olmalısınız. Ve arazi fiyatları, konumuna göre 0,2 ETH ile 1 ETH arasında değişiyor.

Cüzdanlarında kilitli LEASH bulunduran yatırımcıların yanı sıra, ETH sahiplerinin de arazi alabileceği ikinci bir arazi partisi de yakın zamanda kamuoyuna sunulacak.

İlgili: DOGE ve Shiba Inu şimdi de ‘O’ üniversiteye girdi! 

Shiba Inu topluluğu büyüyor!

Koinmedya olarak birkaç hafta önce Shiba Inu’nun, İtalya’da bulunan Welly isimli bir burger restoranıyla ortaklık kurduğunu duyurmuştuk. Bu restoran topluluk lideri Shytoshi Kusama tarafından “topluluk tarafından desteklenen ilk ve tek SHIB temalı restoran” olarak tanıtılmıştı. 

İlgili:  Meme coin Shiba Inu’dan Fast Food dünyasına hızlı giriş!

Shiba Inu Shiberse projesinden merakla beklenen 'O' açıklama geldi!

Ayrıca yine yakın bir zamanda blockchain çözümleri sağlayan Singapur merkezli Unification isimli şirket, Ethereum tabanlı bir katman-2 ağı olan Shibarium’u geliştirmek için Shiba Inu topluluğuyla birlikte çalışmaya başladığını duyurdu. Bu şirket aynı zamanda Google ve Amazon gibi büyük firmalarla çalışıyor.

İlgili: En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.