1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Meme coin Shiba Inu’dan Fast Food dünyasına hızlı giriş!

Meme coin Shiba Inu’dan Fast Food dünyasına hızlı giriş!

Meme coin Shiba Inu’dan Fast Food dünyasına hızlı giriş!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler meme coin Shiba Inu şimdi de fast food dünyasına açılıyor! Shytoshi Kusama, Shiba Inu markalı fast food zincirini duyurdu.

Meme coin Shiba Inu fast food zinciri için kolları sıvadı

Shiba Inu markalı fast food zincirinin ilk halkası şimdi İtalya’da!

Popüler meme coin Shiba Inu’nun geliştiricisi Shytoshi Kusama, yeni paylaştığı bir blog gönderisinde İtalya’da faaliyet gösteren Welly’s adlı bir fast-food restoranıyla ortaklık kurduğunu paylaştı.

Welly’s, Shiba Inu (SHIB) köpeğini yeni maskotu haline getirerek tam bir marka değişikliği gerçekleştirdi. Şirket ayrıca meme coinin anonim yaratıcısı Ryoshi’ye atıfla yeni bir slogan benimsedi. Dahası menü ve pazarlama stratejisini de yeniden düzenledi. https://thedentallounge.com/

İlgili: Shiba ve Dogecoin şimdi de ABD siyasetine girdi!

Meme coin Shiba Inu'dan Fast Food dünyasına hızlı giriş!

Meme temalı en popüler kripto para birimlerinden SHIB coin şimdi, rakip meme coin Dogecoin (DOGE) ile birlikte mağazada bir ödeme aracı olarak kullanılacak.

Kusama, ismi çok duyulmamış olan bu restoranın “üst düzey kaliteli yemekler” ile tanındığını iddia ediyor. Ayrıca restoranda sağlıklı yemek seçenekleri de olacak:

‘Welly’s bir “burger restoranı” olmakla birlikte; vejetaryen, vegan ve sağlıklı fast food gibi seçenekler de sunmak bizim için çok önemli. Bu tür ihtiyaçları karşılayarak daha fazla seçenek sunma yolunda öncülük yapacak olan mağazamızın açılışını yapıyoruz.’

Meme coin Shiba Inu'dan Fast Food dünyasına hızlı giriş!

Şu anda Napoli’de tek bir yerde bulunuyor ancak ekip, “dev merkezileşmiş holdingler” ile ortaklık fikrini reddederek, küresel ölçekte büyümeyi hedefliyor. Bazıları son ortaklığı dikkatleri üzerine çekmek için yapılmış bir hile olarak görse de ekip, bu ortaklığın uzun vadeli olduğu konusunda ısrarcı.

Bu arada geliştiriciler, henüz piyasaya sürülmemiş bir katman-2 çözümü olan Shibarium aracılığıyla blockchain tabanlı gıda takibi uygulama fikrini ortaya attı.

KoinMedya olarak daha önce bahsettiğimiz üzere, Tesla CEO’su Elon Musk kısa bir süre önce McDonald’s’tan Dogecoin’i kabul etmesini istedi. Ancak fast-food devi şaka yollu bir yanıtla, Tesla’nın “Grimacecoin”i kabul etmesi durumunda bunu yapacağını söyledi.

Ve fast food zinciri tarafından yapılan paylaşımın devamında, “Sadece bir kral, coinlerin ne yaptığını anlar” ifadesine yer verildi.

Burger King’in bu yorumu, kripto para topluluğunu yeniden heyecanlandırdı ve Dogecoin’e yeşil ışık olarak yorumlandı.

Bu arada ünlü YouTuber MrBeast tarafından açılan restoran zinciri MrBeast Burger geçtiğimiz günlerde, Musk’ın gönderisini retweet etmesi halinde Dogecoin’i ödeme aracı olarak destekleyeceğini söyledi.

İlgili: Shiba yatırımcılarından Robinhood’a kırmızı kart!

Kaynak