1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analiste göre bu altcoinler şubat ayında yükselişe geçecek!

Ünlü analiste göre bu altcoinler şubat ayında yükselişe geçecek!

Ünlü analiste göre bu altcoinler şubat ayında yükselişe geçecek!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Altcoin Sherpa, şubat ayında yükselişe geçeceğini düşündüğü altcoinleri aboneleri ile paylaştı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoinler şubat ayında yükselişe geçecek!

Ünlü kripto analisti Altcoin Sherpa, şubat ayında yükselişe geçeceğini düşündüğü altcoinleri yeni bir Yotube videosunda aboneleri ile paylaştı. Kripto analisti Solana (SOL) ve Chainlink’in (LINK) yanı sıra üç atcoinin daha şubat ayında izleme listesinde olduğunu belirtti.

Altcoin Sherpa, akıllı sözleşme platformu Solana’nın önce 60 dolarlık seviyelere düşebileceğini ardından ise bu dip noktadan tekrar 140 dolara yükseleceğini öngörüyor. Dip noktasının alım için önemli bir fırsat olduğuna vurgu yapıyor. Solana, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarkcetcap verilerine göre 98 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Solana fiyat tahmini

Tüccarın listesindeki bir diğer kripto para, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK). Analist, LINK’in 15 dolara kadar geri çekilebileceğini ve buradan sıçramaya geçeceğini değerlendiriyor. LINK, yazım anında 15,67 dolardan işlem görüyor.

“Muhtemelen LINK için herhangi bir dip satın almayı düşünebilirsiniz. 15 dolara kadar daha düşük bir geri dönüş görmemiz mümkün.”

İlgili: Chainlink (LINK) fiyat tahmini

Altcoin Sherpa, Metaverse dünyasının yeni gözdelerinden biri olan Axie Infinity’de dikkat çekiyor. Axie için 45 dolarlık desteğin önemli olduğunu belirten analist, kripto para için 2x’lik bir ralli beklediğini söylüyor.

 “45 dolardan 90 dolara ya da hatta 110 dolara çıktığını görebilirsiniz. Bunun gelmesi kesinlikle mümkün.”

Kripto analisti, Kyber Network’te ücret ödemek için kullanılan Ethereum tabanlı bir token olan Kyber Network Crystal’ı (KNC) da takip ediyor. Altcoin Sherpa’ya göre, KNC, kripto piyasalarındaki genel düşüş eğiliminin ortasında güçlü bir görünüm sergiliyor. Analiste göre 2,40 dolarlık seviye KNC’de alım yapmak için önemli bir fırsat.

Analistin radarındaki son kripto para, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış geliştirici odaklı bir blok zinciri olan Near (NEAR). NEAR’ın 8 dolara kadar çekilebileceğini ancak bu noktadan sonra yükselişe geçeceğini değerlendiren Sherpa, kripto paranın görünümünün çok güçlü olduğunu da sözlerine ekledi. NEAR, 10,71 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Near nedir, geleceği nasıl?

Kaynak

 

 

Etiketler: