Loading...
btc
BTC
-0.93%
Bitcoin
66.900,13 USDT
eth
ETH
2.3%
Ethereum
3.518,65 USDT
bch
BCH
-0.89%
Bitcoin Cash
382,40 USDT
xrp
XRP
-1.02%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
0.43%
Litecoin
71,56 USDT
bnb
BNB
-0.29%
Binance Coin
585,56 USDT
sol
SOL
-0.85%
Solana
177,38 USDT
avax
AVAX
-3.83%
Avalanche
30,65 USDT
ada
ADA
-0.31%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
0.33%
Poladot
6,12 USDT
doge
DOGE
-1.19%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu balinalarından dev alım!

Shiba Inu balinalarından dev alım!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu balinaları yeni alımlarla, son 24 saatte cüzdan bakiyelerini büyük ölçüde artırdı. Ancak ilginç bir şekilde, son alımlara rağmen, kriptonun işlem hacmi olumlu tepki vermiyor.

Shiba Inu balinaları cüzdan bakiyelerini yükseltiyor!

 Bitcoin ve altcoinlerin çoğu, neredeyse dump öncesi seviyelerine geri dönerken; WhaleStats’a göre, Shiba Inu gibi bazı kripto paralar, balina hesaplarından büyük satın alma baskısı ile karşı karşıya kaldı.

Shiba Inu balinalarından dev alım!

İlgili – Shiba Inu (SHIB) nedir? Geleceği var mı?

Shiba Inu balinaları son 24 saatte cüzdanlarına %42’den fazla SHIB ekledi!

Balinalar, bakiyelerine son 24 saatte yüklü miktarda SHIB eklerken; ilginç bir şekilde kriptonun işlem hacmi olumlu tepki vermiyor.

Shiba Inu balinaları Shiba Inu balinalarından dev alım!

Yukarıdaki tabloda da görüldüğü gibi, bir cüzdanın ortalama token bakiyesindeki artış, büyük yatırımcıların varlığa yönelik pozitif bir duyarlılığa sahip olduğunun işaretidir. Bu arada WhaleStats, fon dağılımının daha doğru bir şekilde göstermek için borsa cüzdanlarını ve projelerini bu hesaplamaya dahil etmiyor.

Shiba Inu balinalarından dev alım!

Popüler balina takip platformu tarafından paylaşılan verilere göre, en büyük Ethereum cüzdanlarının ilk 1000’i şimdi %42 daha fazla SHIB tutuyor. Bu cüzdanlarının toplam SHIB bakiyesi şu anda, ortalama 2,5 milyar Shiba Inu tokenine tekabül ediyor.

Daha önce de bir çok kez balinalar, büyük miktarlarda satın alımlar gerçekleştirdi. Ancak ne yazık ki, artan alım gücü, varlığın fiyatını önemli ölçüde etkilemeye yetmedi.

Şu anda yaklaşık 0.000039 dolardan işlem gören Shiba Inu, neredeyse üç gündür aynı seviyelerde kalarak, rekor bir düzeyde düşük volatilite gösteriyor.

Bu arada, en popüler meme coinlerden Shiba Inu (SHIB), ATH seviyesinin %60 altında olmasına rağmen, cüzdanında SHIB tutan 1 milyon kullanıcı ile benimseme noktasında önemli bir dönüm noktasına ulaştı.

Shiba Inu balinalarından dev alım!

 

İlgili: Shiba Inu ordusunun coşkulu günü!

SHIB işlem hacmi düşüyor!

Balina düzeyindeki adreslerin ortalama SHIB bakiyesi, önemli ölçüde artsa da çoğunlukla perakende yatırımcılar tarafından yönlendirilen işlem hacmi %36 oranında düşüş kaydetti.

Bu düşüş, hem kripto para piyasasını etkisi altına alan son düzeltmeye hem de SHIBUSD paritesindeki aşırı düşük volatiliteye bağlı olabilir. Nitekim en popüler olduğu dönemlerde, Shiba Inu’nun günlük bazda %70’e varan volatilite kaydettiğine şahit olmuştuk.

Yüzde 60’lık düzeltmenin ardından, volatilitenin ortalama %10’lara düşüşü, perakende traderlerin çoğunu, SHIB’den uzaklaştırdı. Bu tür yatırımcılar, daha büyük fiyat dalgalanmalarını yakalamaya çalışırken; fonlarını diğer popüler coinlere taşıdı.

İlgili: En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2021-2030

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.