Shiba Inu ordusunun coşkulu günü!

Robinhood borsasından Shiba yatırımcılarını coşturan müjdeli haber!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu ordusu coşkulu bir günü daha geride bıraktı! Meme temali kripto para birimi SHIB, ATH seviyesinden sonra kaydettiği büyük düşüşlere rağmen, yatırımcılar arasında giderek daha da popüler hale geliyor.

Shiba Inu ordusu bu haberi kutluyor!

Şimdi bir milyondan fazla hodlers ile Shiba Inu, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %50 daha düşük bir seviyede işlem görmesine rağmen, yakın vadede müthiş bir çıkış daha yapmaya hazır gibi görünüyor.

En popüler meme coinlerden Shiba Inu (SHIB), ATH seviyesinin %50 altında olmasına rağmen, cüzdanında SHIB tutan 1 milyon kullanıcı ile benimseme noktasında önemli bir dönüm noktasına ulaştı.

Shiba Inu ordusunun coşkulu günü!

Son fiyat artışına rağmen SHIB, balina satışları nedeniyle, 28 Ekim’deki 0,0008190 dolarlık ATH seviyesinin oldukça altında işlem görüyor.

Bununla birlikte son veriler, meme coinin 0,000885$’lık ATH seviyesinden sonra gördüğü devasa düşüşe rağmen, benimsenme noktasında hala büyük bir ilerleme kaydettiğini gösteriyor: Etherscan verilerine göre, şu anda 1.002.021 SHIB sahibi var.

İlgili: Shiba Inu cüzdanlarında inanılmaz yükseliş!

Shiba Inu’nun resmi Twitter hesabından dün (25 Kasım) paylaşılan tweetin ardından, bu dönüm noktası ve günlük fiyat artışı ile ilgili haberler Shiba Inu ordusunu canlandırdı.

Şu anda 0.00004237 dolardan işlem gören proje, dönüm noktasına ulaştıktan sonra, son 24 saat içinde %11,4 arttı.

Bu arada Shib Inu ile ilgili son zamanlarda bazı olumlu gelişmeler gündeme geldi. Türev Borsası Bitfinex, 23 Kasım’da perpetual (sürekli) sözleşmelerde Tether (USDT) paritesi ile SHIB’i listeledi. 

Ayrıca Güney Koreli merkezli Korbit borsası SHIB’i listelemeyi planladığını açıkladı. Böylece, platform DOGE’den ilham alınarak geliştirilen Shiba Inu’yu listeleyen ilk Kore merkezli borsa olacak.

Şu anda Dogecoin (DOGE), Güney Kore’de yasal olarak faaliyet gösteren dört büyük borsada (Upbit, Bithumb, Coinone ve Korbit) işlem gören tek meme tabanlı kripto para.

İlgili: Edward Snowden Dogecoin ve Shiba Inu’dan neden nefret ettiğini açıkladı! 

Nitekim DOGE, işlem hacmine göre Güney Kore’de en fazla kulanılan beşinci kripto para birimidir. Ülke piyasasının, ICO ateşinin yanı sıra Kimchi Primleri (Kim Chi Premium)* tarafından ele geçirildiği 2017 yılından beri, DOGE Kore’de oldukça popüler.

(*Güney Kore kripto para piyasalarında diğer piyasalara göre daha yüksek bir hareketlilik gözleniyor. Bunun etkisi ile Güney Kore merkezli kripto para borsalarında Bitcoin ve kripto para fiyatları diğer borsalara nazaran daha yüksek seviyelerden işlem görür. Kimchi Premium ise kripto para fiyatlarının, Güney Kore merkezli kripto para borsalarında diğer borsalara nazaran daha yüksek seyretmesi olarak tanımlanıyor.)

Dogecoin’e rakip olarak geliştirilen SHIB, DOGE’den sonra bugün piyasadaki en popüler memecoinlerden biridir. Her ikisi de piyasa değerine göre, ilk 15 kripto para birimi arasında yer alıyor. Ayrıca farklı blockchainlerde yer alan ve adında SHIBA geçen toplamda 19’dan fazla kripto var.

Şimdi Shiba Inu gibi daha fazla memecoinin Korbit’te listlenmesinin yeni bir spekülatif çılgınlığa yol açıp açmayacağı henüz belli değil.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Shiba Inu ordusunun coşkulu günü!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.