okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
3.29%
Bitcoin
67.383,66 USDT
eth
ETH
5.61%
Ethereum
3.110,11 USDT
bch
BCH
6%
Bitcoin Cash
471,47 USDT
xrp
XRP
1.92%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
1.56%
Litecoin
83,72 USDT
bnb
BNB
2.62%
Binance Coin
584,09 USDT
sol
SOL
6.84%
Solana
170,27 USDT
avax
AVAX
7.62%
Avalanche
37,09 USDT
ada
ADA
5.01%
Cardano
0,48 USDT
dot
DOT
2.81%
Poladot
7,22 USDT
doge
DOGE
3.48%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
2.42%
Shiba Inu
0,00 USDT

Robinhood kripto para yatırımcılarını bu haberle heyecanlandırdı!

Robinhood
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en popüler hisse senedi ve kripto para alım satım platformlarından Robinhood kripto para yatırımcılarından gelen yoğun ısrarlara nihayet kulak verdi!

Robinhood kripto para borsası yeni tokenler listeleyecek!

‎ Dünyanın en popüler hisse senedi ve kripto para alım satım platformlarından biri olan Robinhood’un CEO’su Vlad Tenev, uygulamada yeni kripto varlıkların listelenmesine yönelik kullanıcılardan gelen ısrarlara nihayet kulak verdi!

İlgili: Robinhood kripto para yatırımcılarını bu haberle heyecanlandırdı!

Robinhood kripto para yatırımcılarını bu haberle heyecanlandırdı!

Ünlü CEO, kullanıcıların bu konuda yaygara kopardığını kabul ediyor. Bu minvalde Tenev, şirketin dönemlik kazanç toplantısında, sıfır komisyonlu işlem hizmeti sunan ticaret uygulamasına ileriye dönük daha fazla kripto paranın ekleneceğini söyledi.

“Yani müşterilerden yoğun talepler alıyoruz. Platformda daha fazla kripto para istediklerini biliyoruz… Platformda listelediğimiz coinler konusunda kendimize çok güveniyoruz. Ve daha fazla coin eklemeyi planlıyoruz ancak bunu ihtiyatlı bir şekilde yapmak istiyoruz.”

İlgili: Robinhood borsasından kripto para yatırımcıları için güzel haber!

Ayrıca Tenev, firma olarak daha fazla kripto parayı listelerken de potansiyel adayların kayıt dışı menkul kıymetler olmadığından emin olmak istediklerini söylüyor:

https://www.youtube.com/watch?v=fNry9QBMRKE

“Bu konuda asıl endişemiz, çok sayıda kripto para ekleyen platformların kayıt dışı menkul kıymetler eklemesi olabilir. Ekosistemi yakından izliyorlar. Biz de temkinli davranıyoruz. Kripto para birimleri için kayıt gereklilikleri konusunda SEC (ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) ile ters düşmek istemiyoruz.”

Tenev, alım satım uygulamasını kullanan müşterilerin, değiştirilemeyen tokenlere (NFT’ler) büyük ilgi gösterdiğini de ifade etti:

“Evet, NFT alanını da dikkatle izliyorduk. Müşterilerimizin bu alana yönelik ilgisinin çok fazla olduğunu biliyoruz ve kripto ekibimizi büyüttük ve kriptoya büyük yatırım yapıyoruz.”

İlgili: Dev kripto borsasının anketinden Dogecoin ve Shiba çıktı!

Robinhood CEO’su ayrıca, firma olarak 2022 hedefleri arasında küresel genişleme planlarının da olduğunu söylüyor.

“Kripto platformumuzu bu yıl uluslararası boyuta taşımak için güçlü hedefler belirledik. Yani tam olarak ne zaman veya hangi ülkeler olduğunu söyleyemeyiz. Ancak size şunu söyleyebilirim, özellikle de kripto için küresel olacak. Nitekim küresel bir şirket olmak vizyonumuzun özüdür.

Sizi bu konuda en kısa zamanda bilgilendirmek ve Robinhood’u tüm dünyada kullanıma sunmak için can atıyoruz. Orada büyük bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.”

Bu arada Robinhood’un ikinci en büyük meme coin olan Shiba Inu (SHIB)’yu listeleyeceğine dair söylentiler ortaya atılsa da 557.000 imzaya ulaşan kampanyaya rağmen, şirket Shiba Inu’yu listelememek için hala direniyor.

Vlad Tenev yine geçtiğimiz günlerde, yatırımcılardan gelen bu talebe cevap verirken, özel olarak SHIB’den bahsetmedi. Ancak SEC gözetiminin, platformun Shiba Inu’nun uzun süreli listeleme sürecinin arkasındaki tek neden olduğunu ifade etti. Yani ünlü kurucu, SHIB’in listelenmesinin düzenleyici fizibiliteye bağlı olacağını belirtti.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.