1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Portföyünün %99 Dogecoin olan milyoner bizim bilmediğimiz ne biliyor?

Portföyünün %99 Dogecoin olan milyoner bizim bilmediğimiz ne biliyor?

Portföyünün %99 Dogecoin olan milyoner bizim bilmediğimiz ne biliyor?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin milyoneri olarak da bilinen bir isim, portföyündeki kripto paraları açıkladı. Öyle görünüyor ki yüzde 99’u Dogecoin (DOGE). Ayrıca milyonerin boğa bir DOGE beklentisi var. İşte, bu boğa öngörünün arkasındaki önemli sebepler.


Portföyünün %99 Dogecoin olan milyoner bizim bilmediğimiz ne biliyor?

Dogecoin fiyatı hafta sonu yaşadığı düşüşten kurtulmak için çabalıyor. Dogecoin milyoneri olan Glauber Contessoto ise Twitter üzerinden yatırımcılar ile boğa DOGE öngörüsünü paylaştı. Ayrıca portföyündeki kripto paraları da açıkladı.

Dogecoin gecelik yüzde 5 yükseliş ile toparlanmaya çalışıyor

Glauber Contessoto, daha çok “Dogecoin milyoneri” adıyla biliniyor. Kısa süre önce portföyündeki kripto paraları açıkladı. Buna göre Contessoto’nun yatırımının yüzde 99’u DOGE. Geri kalanı ise ADA ve FLOKI.

Contessoto, DOGE konusunda boğa ve kısa süre önce verdiği röportajında şöyle diyor:

“Bir şeyden yana olmak büyük rol oynuyor burada. Birileri 0.0000001 Bitcoin yerine 1000 Dogecoin sahip olmayı tercih ederdi… Bu psikolojik bir şey.”

Contessoto, DOGE için boğa bir öngörü dile getiriyor ve Bitcoin ile diğer kripto paralarla olan bağını tartışmaya açıyor.

Ona göre Dogecoin döngüsel kazançlar sergiliyor. Bu açıdan bu köpek temalı kripto para balina hareketleri doğrultusunda bir çeşit tahmin edilebilirlik sunuyor. Uzmanlar, DOGE fiyatının her döngüde daha yüksek seviyelere çıktığını düşünüyor.

Dogecoin Portföyünün %99 Dogecoin olan milyoner bizim bilmediğimiz ne biliyor?

İlgili – Güncel Dogecoin fiyat tahmini, DOGE geleceği ve beklentisi 2021- 2025

“@Tree_of_Alpha” ismini kullanan kripto para analist ve traderi, kısa süre önce Tesla’nın sitesinde SHIBA ödemeleri testi yaptı. Analist, web sitesindeki ödeme simülasyonunu denedi ve ödemeler sayfasındaki fiyat bilgisinin o sırada DOGE fiyatına uyduğunu gözlemledi.

Analist bu ödeme sisteminin ne zamandan beridir denendiğinden emin değil. Ayrıca Tesla’nın DOGE mu yoksa SHIB mi kabul etmeye hazırladığını da bilmiyor. Bir de kısa adı SBA olan başka bir Doge forku da olabilir.

Tree of Alpha (@Tree_of_Alpha) Twitter üzerinden şöyle diyor:

“Böylece Tesla’nın SHIBA (SBA) ismi verilen bir coin için ödeme testleri yaptığını ortaya çıkardım. Ayrıca bu coin muhtemelen SHIB değil, DOGE olacak.”

https://twitter.com/Tree_of_Alpha/status/1456332297393872899?s=20

Dogecoin ilk 10 kripto paradan biri. Ayrıca bu hafta Twitter’de DOGE ile ilgili tweetlerin sayısı da arttı.

İlgili – Dogecoin (DOGE) nedir, madenciliği nasıl yapılır, geleceği nasıl?

Kaynak

Etiketler: