Loading...
btc
BTC
0.01%
Bitcoin
66.230,23 USDT
eth
ETH
-0.08%
Ethereum
3.566,18 USDT
bch
BCH
-0.06%
Bitcoin Cash
429,71 USDT
xrp
XRP
-0.28%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.12%
Litecoin
79,13 USDT
bnb
BNB
-0.06%
Binance Coin
607,80 USDT
sol
SOL
-0.02%
Solana
145,49 USDT
avax
AVAX
0.9%
Avalanche
30,28 USDT
ada
ADA
0.04%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
-0.03%
Poladot
6,22 USDT
doge
DOGE
-0.12%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-0.18%
Shiba Inu
0,00 USDT

Piyasadaki düşüşler bir tek SHIB balinalarını korkutmadı!

Robinhood borsasından Shiba yatırımcılarını coşturan müjdeli haber!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasası derin bir düzeltme sürecinden geçerken, düşüşler bir tek SHIB balinalarını etkilemedi!

SHIB balinaları bir kez daha harekete geçti!

Bitcoin ve kripto piyasası ağır bir satış baskısına maruz kalırken; Shiba Inu (SHIB) balina adreslerindeki faaliyetler inanılmaz bir şekilde artmaya devam ediyor.

Kripto para piyasasında düzeltmelerin boyutu yine endişe verici bir hal aldı. Büyük sermayeli kripto paralarla birlikte neredeyse tüm tokenler, özellikle son bir haftada değerinin yaklaşık %20’sinden fazlasını kaybederken, Shiba Inu gibi bazı kriptolar daha fazla yatırımcıyı kendine çekti.

İlgili: Güncel Bitcoin teknik analizi: Bitcoin’de düşüş devam edecek mi? 

Bugün bir kez daha ayılar piyasanın hakimiyetini ele geçirdi ve kripto paralar keskin bir satış baskısı ile karşı karşıya kaldı. En büyük dijital varlığın fiyatı 41.000 doları test ederken, piyasanın geri kalanı da %10’u aşan düşüşler gördü.

Fakat ilginç bir şekilde; SHIB balinaları son piyasa düşüşlerinde daha fazla coin satın aldı.

Piyasadaki düşüşler bir tek SHIB balinalarını korkutmadı!

Nitelikli traderlerin yanı sıra, son zamanlarda Shiba Inu’ya daha fazla balina yatırım yaptı. Popüler balina takip platformu WhaleStats verileri, aktif Shiba Inu adreslerinde %88’lik bir artışa işaret ediyor. Adres faaliyetlerdeki bu tarz artışlar, genellikle cüzdan sahipleri, fonlarıyla işlem yapmaya veya manipülasyon yapmaya hazırlandıklarında gözlemlenir.

İlgili: Shiba Inu fiyatı 2022’de harekete geçmeye hazır

shib balina Piyasadaki düşüşler bir tek SHIB balinalarını korkutmadı!
Kaynak: WhaleStats

 

Fakat aynı zamanda, tokenin piyasadaki fiyat hareketine göre, aktif adres faaliyetlerindeki artışın ardından güçlü satış baskısı da gelebilir.

Nitekim TradingView verilerine göre Shiba Inu, son dört gün içinde değerinin yaklaşık %15’ini kaybetti. Bu düşüşte balinaların etkisi elbette olabilir.

Ancak, şu da bir gerçek ki; artan satış baskısı, daha çok kripto para piyasasındaki genel düzeltme ile ilgi. Çünkü, Bitcoin’in ani ve keskin fiyat düşüşü ile ​​birlikte, yatırımcılar piyasadan çıkmaya ve stabil coinlerde beklemeye karar verdi.

İlgili: En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

Shiba Inu balinaları daha fazla satın alıyor!

Bu arada piyasayı etkisi altına alan keskin düşüş öncesinde, balina cüzdanları arasında ilk sırayı FTT token alırken; şimdi Shiba Inu balinaları favori coinlerini desteklemeye karar vermiş gibi görünüyor.

Nitekim daha önce, Shiba Inu’nun balina cüzdanlarındaki hakimiyeti hızla %5’e düşmüş; bu da FTT’nin Ethereum ağındaki balinalar arasında en büyük kripto para olarak birinci sıraya yükselmesini sağlamıştı.

Piyasadaki düşüşler bir tek SHIB balinalarını korkutmadı!
Kaynak: WhaleStats

 

Ancak kısa bir süre sonra, Shiba Inu balinaları cüzdanlarına 300 milyon dolarlık SHIB ekleyerek, popüler meme coini toplamda 1,7 milyar dolar ile ilk sıraya yükseltti. Fakat fon akışları ve ağ büyümesi gibi metriklerin kırmızı bölgede kalmasıyla birlikte, piyasadaki bu güçlü satın alma faaliyetleri ağ üzerindeki verileri yükseliş görünümüne döndürmeye yetmedi.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.