1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Yerli otomobil TOGG’dan muhteşem Avalanche – AVAX token açılımı!

Yerli otomobil TOGG’dan muhteşem Avalanche – AVAX token açılımı!

Yerli otomobil TOGG’dan muhteşem Avalanche – AVAX token açılımı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yıllardır beklenilen yerli araba TOGG, geçtiğimiz günlerde lansman modelini LasVegas ’ta görücüye çıkardı. TOGG’un son açılımı ise kripto para yatırımcılarını sevindiren cinsten!


Yerli otomobil TOGG Avalanche – AVAX token ile anlaştı!

Özlem sona eriyor ve yerli arabada sona yaklaştık. Yerli otomobil markası TOGG, piyasaya sürülmeden önce çeşitli açılımlara imza atıyor. İçinde bulunduğumuz hafta TOGG, Las Vegas’ta düzenlenen uluslararası otomobil fuarında görücüye çıktı. TOGG otomobil meraklılarından tam puan aldı.

Aşağıda TOGG’un Las Vegas Otomobil Fuarındaki görüntülerinden bir paylaşım görüyoruz.

TOGG, yeni bir açılıma daha imza attı. Yeni açılım kripto para yatırımcılarını sevindirecek cinsten. TOGG, Avalanche blockchain’i ile anlaştı. TOGG navigasyon sistemleri, yedek parçalarının orijinalliği ve veri güvenliğini blockchain teknolojisi ile güçlendirilecek. TOGG bu konuda Avalanche blockchain ağını tercih etti.

Lütfen Bkz: Avalanche (AVAX) nedir, geleceği nasıl? Güncel AVAX haberleri ve gelişmeler

Avalanche projesi, Cornell Üniversite profesörlerinden ve Ava Labs’in başkanı Emin Gün Sirer tarafından geliştirildi. Avalanche son günlerde kripto para piyasalarında en iyi bir ivme yakaladı ve en değerli kripto paralar arasında yer aldı. Yazının kaleme alındığı saatte Avalanche blockchain’inin yönetim token’ı olan AVAX token, 90 dolardan işlem görüyor. AVAX token 22 milyar dolarlık toplam piyasa büyüklüğü ile en değerli 12’nci büyük kripto para.

Lütfen Bkz: Güncel Avalanche – AVAX token fiyat tahmini

AVAX token tüm zamanların rekorunu 21 Kasım 2021’de 146 dolar ile kırdı. AVAX 2021’e sadece 3 dolar bandında giriş yapmıştı. Aşağıdaki grafikte AVAX token fiyatlarındaki değimi görüyoruz!

Avalanche avax fiyatları

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.