1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu fiyatı 2022’de harekete geçmeye hazır

Shiba Inu fiyatı 2022’de harekete geçmeye hazır

Shiba Inu fiyatı 2022’de harekete geçmeye hazır
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu fiyatı 2022’de yükseliş için hazır. Bunu destekleyen en önemli gelişme ise 9 işletmenin SHIB yakma kampanyası.


Shiba Inu fiyatı 2022’de harekete geçmeye hazır

Dokuz işletme, SHIB Yakma Taahhüdü (SHIB Burn Pledge) için bir araya geliyor. SHIB Yakma Taahhüdü girişimi ile kazançlarının bir miktarı kadar SHIB yakma cüzdanlarındaki coini yakma sözü veriliyor. Shiba Inu fiyatı Ekim 2021’deki boğa rallisi öncesi dönem gibi konsolide oluyor. SHIN fiyatı şu an 0.000034 dolardan işlem görüyor.

Shiba Inu fiyatı 0.0000889 dolarda kaydettiği tüm zamanların en yüksek değerine giden etkileyici ralliden sonra düşüyor. Kripto para borsası Kraken Kasım 2021’de SHIB’i listeleyeceğini duyurduktan sonra fiyatı yüzde 30’luk yeni bir koşu yapmıştı.

İlgili – En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

Dokuz işletmeden SHIB yakma taahhüdü

2022 yılı başlayalı henüz 3 gün oldu. Ancak öyle görünüyor ki Shiba Inu token yakma süreci istikrarlı bir şekilde devam ediyor.

Bigger Entertainment CEO’su Steven Cooper, 3 Ocak günü 2.75 milyon Shiba Inu token yakıldığı haberini duyurdu. Buna ek olarak token yakma kampanyasının duyurulduğu 20 Ekim tarihinden bu yana ise 889,483,100 SHIB token yakıldığını bildirdi.

Steven Cooper (@iamstevencooper) Twitter üzerinden şöyle diyor:

“Ek 2.75 milyon SHIB daha yakıldı. Kampanyanın başladığı 20 Ekim’den bu yakılan token sayısı 889,483,100’e ulaştı. 2022 yılının getirecekleri konusunda çok heyecanlıyız.

Makbuzlar, yakma sayacı ve ilgili liste bu adreste bulunabilir: Biggerentertainment.com”

SHIB için büyük bir yakma kampanyası düzenleniyor. Bu kampanyaya 9 işletme kayıldı. Bu işletmeler resmi SHIB cüzdanlarındaki coinlerden bir kısmını kazanç yüzdelerine göre yakmayı taahhüt ediyor.

Yakma kampanyasına katılan şirketler ise şöyle: Shiba Coffee Company, Bigger Entertainment, The Vibe Maquillage, Marklien, Precious Paws, Cryptoon Network, Save The F**king Trees, THE SHIBETTES | 1/1 NFTs, Shiba Search.

İlgili – Güncel Shiba Inu teknik analizi: Shiba büyük patlamanın eşiğinde!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler:

Total
0