fbpx
promodex_koinmedya_banner_1440x90
promodex_koinmedya_banner_1440x90
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Origin Trail nedir ve geleceği nasıl? Origin Trail – TRAC token haber ve gelişmeleri

Origin Trail nedir ve geleceği nasıl? Origin Trail – TRAC token haber ve gelişmeleri

Origin Trail nedir ve geleceği nasıl? Origin Trail – TRAC token haber ve gelişmeleri
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İlk 100 kripto para arasına girmeye hazırlanan Origin Trail nedir ve geleceği nasıl? Origin Trail – TRAC token haber ve gelişmeleri için KoinMedya kripto para haber sitesine göz atabilirsiniz.


Origin Trail nedir ve geleceği nasıl? Origin Trail – TRAC token haber ve gelişmeleri

Origin Trail kendisini “dünyanın ilk Merkezsiz Bilgi Grafiği” olarak tanımlıyor. İnsanlığın önemli finansal varlıklarını organize eden, keşfedilebilir ve doğrulanabilir veriler haline getirmeyi hedefliyor.

Origin Trail platformu sağlık, moda, eğitim ve tedarik zinciri gibi reel dünyadan elde ettiği verilerle blockchain, akıllı sözleşmeler, Metaverse ve Non- Fungible Token (NFT) gibi dijital dünyayı birleştirerek bir gerçeklik oluşturmaya çalışıyor.

Origin Trail’in gelişmiş bilgi grafiği Facebook ve Google gibi trilyon dolarlık devler için veri kaynağı sunuyor. Origin Trail’in Merkezsiz Bilgi Grafiği, Web 3 dünyasını yeniden şekillendirecek. Reel dünya ile sanal dünyayı birbirine bağlayacak.

Origin Trail’in Merkezsiz Bilgi Grafiği platformun hizmet token’ı olan TRAC token ile destekleniyor. TRAC token, sayısız varlığı metaverse dünyasına taşımaya hazır.

TRAC token yazının kaleme alındığı saatte 1.09 dolardan işlem görüyor. TRAC tüm zamanların rekorunu 2 Kasım 2021’de 3.87 dolar ile kırdı. TRAC 2018 yılından beri CoinMarketCap’te listeleniyor.

TRAC token 396 milyon dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap’te 152’nci sırada işlem görüyor.

Aşağıdaki grafikte TRAC token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Origin Trail nedir ve geleceği nasıl? Origin Trail - TRAC token haber ve gelişmeleri

TRAC token ABD merkezli Coinbase borsası olmak üzere birçok kripto para borsasında listeleniyor. Bu borsalar; HitBTC, KuCoin, Uniswap, BKEX ve diğerleri.

Önemli TRAC token arz istatistikleri

Toplam TRAC token arzı: 500.000.000 TRAC

Piyasada işlem gören TRAC token arzı: 363.906.041 TRAC

Piyasaya sürene TRAC token oranı: %72.6. Yani toplam TRAC’lerin %72.6’sı piyasaya sürülmüş durumda.

Kaynak

Canlı Origin Trail – TRAC token fiyatları

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.