Origin Trail nedir ve geleceği nasıl? Origin Trail – TRAC token haber ve gelişmeleri

Origin Trail nedir ve geleceği nasıl? Origin Trail - TRAC token haber ve gelişmeleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

CoinMarketCap’te gerilerde listelenen Origin Trail nedir ve geleceği nasıl? Origin Trail – TRAC token haber ve gelişmeleri için KoinMedya kripto para haber sitesine göz atabilirsiniz.


Origin Trail nedir ve geleceği nasıl? Origin Trail – TRAC token haber ve gelişmeleri

Origin Trail kendisini “dünyanın ilk Merkezsiz Bilgi Grafiği” olarak tanımlıyor. İnsanlığın önemli finansal varlıklarını organize eden, keşfedilebilir ve doğrulanabilir veriler haline getirmeyi hedefliyor.

Origin Trail platformu sağlık, moda, eğitim ve tedarik zinciri gibi reel dünyadan elde ettiği verilerle blockchain, akıllı sözleşmeler, Metaverse ve Non- Fungible Token (NFT) gibi dijital dünyayı birleştirerek bir gerçeklik oluşturmaya çalışıyor.

Origin Trail’in gelişmiş bilgi grafiği Facebook ve Google gibi trilyon dolarlık devler için veri kaynağı sunuyor. Origin Trail’in Merkezsiz Bilgi Grafiği, Web 3 dünyasını yeniden şekillendirecek. Reel dünya ile sanal dünyayı birbirine bağlayacak.

Origin Trail’in Merkezsiz Bilgi Grafiği platformun hizmet token’ı olan TRAC token ile destekleniyor. TRAC token, sayısız varlığı metaverse dünyasına taşımaya hazır.

TRAC token yazının kaleme alındığı saatte 0.70 doların üstünde işlem görüyor. TRAC tüm zamanların rekorunu 2 Kasım 2021’de 3.87 dolar ile kırdı. TRAC 2018 yılından beri CoinMarketCap’te listeleniyor.

TRAC token 260 milyon dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap’te 180’inci sırada işlem görüyor.

Aşağıdaki grafikte TRAC token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. Grafikte fiyatların düzenli bir düşüş trendinde olduğu dikkat çekiyor.

trac token

 

TRAC token ABD merkezli Coinbase borsası olmak üzere birçok kripto para borsasında listeleniyor. Bu borsalar; HitBTC, KuCoin, Uniswap, BKEX ve diğerleri.

Önemli TRAC token arz istatistikleri

Toplam TRAC token arzı: 500.000.000 TRAC

Piyasada işlem gören TRAC token arzı: 363.906.041 TRAC (19 Aralık 2021), 364.038.501 TRAC (23 Şubat 2022). 364.265.894 TRAC (8 Nisan 2022).

Piyasaya sürene TRAC token oranı: %72.8. Yani toplam TRAC’lerin %72.8’i piyasaya sürülmüş durumda.

Kaynak

Canlı Origin Trail – TRAC token fiyatları

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Origin Trail nedir ve geleceği nasıl? Origin Trail – TRAC token haber ve gelişmeleri
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.