1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel Newton (NEW token) rehberi nedir? (İkinci Bölüm)

Güncel Newton (NEW token) rehberi nedir? (İkinci Bölüm)

Güncel Newton (NEW token) rehberi nedir? (İkinci Bölüm)
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Merhaba sevgili okurlar. Dün Newton projesinin Temel Analiz‘inin ilk bölümünü yayınlamıştık. Bugün ikinci bölümle kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Newton (NEW) Nedir? İkinci Bölüm

Atom Hashing

Atom Hashing, ağırlık, hacim, boyut, şekil, doku, optik özellikler, radyoaktif özellikler, termodinamik özellikler ve çeşitli özelleştirilmiş rastgele özellikler de dahil olmak üzere dijital olmayan varlıkların çok sayıda özelliğini hızlı bir şekilde çıkarmak için makine görme ve derin öğrenme teknolojisini kullanır. Daha sonra bu karakteristik verilere ve algoritmalara dayanarak, dijital varlık için benzersiz kimlik ve otantik hak yaratılabilir.

Tüm süreç tekrarlanabilir, doğrulanabilir ve hataya dayanıklıdır. Örneğin, fabrikadan ayrılan mallar önce, meta karma hesaplama, mallar üzerinde gerçekleştirilebilir ve hesaplama sonucu blok zincirinde saklanabilir. Emtiaların daha sonraki dolaşımında, müşteriler aldıkları metaların herhangi bir zamanda orijinal olup olmadığını doğrulayabilirler. Ancak, bu teknolojiyi kullanmanın maliyeti şu an nispeten yüksektir, bu yüzden esas olarak elmas gibi mallara uygulanacak ve teknoloji ilerlemeleri ve maliyetlerin azaltılmasıyla daha geniş bir alana uygulanacaktır.

Yeni Nesnelerin İnterneti

NewIoT, blockchain ağ geçitlerini, IoT cihazları ve ağ geçitleri arasındaki iletişim protokollerini, tasarım özelliklerini ve benzerlerini içerir. Ağ geçidi, dahili blok zincir düğümleri ile Ethernet / fiber, 3G / 4G / 5G, NB-IoT, BLE, Wi-Fi, ZigBee ve benzeri IoT iletişim protokollerini içeren güçlü bilgi işlem ve depolama yeteneklerine sahiptir. IoT cihazı, toplanan bilgileri ağ geçidi üzerinden NewChain içine saklar.

NewIoT şartnamesine dayanarak, sıcaklık, nem, hava basıncı, aydınlatma, hızlanma, titreşim, manyetik alan, basınç, zararlı gazlar, GPS ve diğer sensörler, ses toplayıcıları, görüntü sensörleri dahil olmak üzere bir dizi NewChain IoT cihazı geliştirilebilir.

NewAI

NewAI, belirli bir görevi tamamlamak için dağıtılmış veri kaynaklarını (kullanıcı yetkilendirme verileri, veri sağlayıcıları, vb.), Algoritma modellerini ve bilgi işlem kaynaklarını bütünleştiren dağıtılmış bir yapay zeka motorudur. NewAI veri protokolü NDData, model protokolü NDModel ve yürütme motoru protokolü NDEngine’den oluşur.

NDData çok boyutlu veri formatları, veri ayrıştırma, veri sıkıştırma, veri şifreleme, vb. dahil bir veri erişim özelliğidir. Çok boyutlu veriler HDF (Hiyerarşik Veri Formatı) ile uyumludur ve çok sayıda mevcut analiz programını doğrudan uygulayabilir.

Hiper Değişim Protokolü

Newton Güncel Newton (NEW token) rehberi nedir? (İkinci Bölüm)

Hyper Exchange Protokolü, üst katman uygulamalarının işlemlerini destekleyen temel ticari protokol yığınıdır. Aşağıda bununla ilgili -ayrıntıya giremeden- sadece alt başlıkları paylaşıyorum.

Dijital Kimlik ve Kredi, Tedarik Zinciri, Dijital Pazarlama, İşlemler ve Ödeme, Güvenilir Fiziksel Kanal, Otomatik Finans ve NNIO

TAKIM

Newton Güncel Newton (NEW token) rehberi nedir? (İkinci Bölüm)

Danışmanlar

Newton Güncel Newton (NEW token) rehberi nedir? (İkinci Bölüm)

Token Bilgileri

Newton Güncel Newton (NEW token) rehberi nedir? (İkinci Bölüm)

NEW 6 aydır trade ediliyor.

Son 30 gündeki volatilitesi %26, son 7 gündeki %12.

ATH’si 0.0072$, şu an bu seviyenin %56 altında.

Kripto Paralar ve Temel Analiz kitabım için TIKLAYINIZ.