1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kripto borsası Kraken’den sürpriz Solana rallisi tahmini

Kripto borsası Kraken’den sürpriz Solana rallisi tahmini

Kripto borsası Kraken’den sürpriz Solana rallisi tahmini
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İlk 5 kripto para arasında yer alan Solana (SOL) fiyatı yüzde 255’lik bir ralli yapabilir. Hem de 2022 yılının başında. Kripto para borsasının raporunda yer alan Solana tahmininin ayrıntılarına bakalım.


Kripto borsası Kraken’den yüzde 255 Solana rallisi tahmini

Kripto para borsası Kraken, Ethereum’un rakibi ve akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) yakın bir zamanda güçlü bir ralli başlatabileceğini kaydediyor. Borsaya göre bu ralli 2022 yılının başlarında olabilir.

Kraken’in son raporuna göre, Solana daha 2020 yılında başlayan çok büyük bir boğa formasyonunun içinde işlem görüyor.

Solana fiyatı Kasım 2021’de kaydettiği 260 dolardaki yeni tüm zamanların en yüksek değerinden (ATH) sonra büyük bir düzeltme yapıyor. Kripto para borsasına göre bu düzeltme ile Ethereum rakibi coin öyle bir seviyeye geldi ki buradan bir sonraki boğa döngüsünü başlatabilir.

İlgili – Solana teknik analizi: SOL fiyatı kritik destek ve dirençler!

Raporda şöyle deniliyor:

“Öyle görünüyor ki dördüncü sıradaki kripto para ‘fiyat keşfinin’ dördüncü aşamasının erken evresinde. Buna göre, dördüncü fiyat keşfi evresi yakın. Potansiyel olarak takoz formasyonundaki trendi devam ettirecek.”

Kripto borsası Kraken’den sürpriz Solana rallisi tahmini

Kaynak: Kraken

Kraken ayrıca son düzeltmenin de başka bir boğa sinyal olarak görülebileceğini belirtiyor. Çünkü bu düşüş ile çapraz destek çizgisi bir kez daha test edilmek üzere. Böylece SOL fiyatı buradan yeni bir ralli başlatabilir. Şöyle diyor:

“Buradan (destekten) sıçrama birçoklarına göre sadece bir boğa sinyali değil. Bu aynı zamanda şunu gösterecek. Önümüzdeki ay ya da aylarda takozun direnci de test edilebilir.”

İlgili – Güncel Solana (SOL) fiyat tahmini: 2021, 2023, 2025

Raporda ayrıca uzun konsolidasyon sürecinin SOL için neden boğa bir gelişme olduğuna da açıklık getiriliyor:

“Takozun yükselen destek çizgisini koruduğu sürece düşük fiyatta kalması da SOL’un ralli başlayınca potansiyel olarak daha yüksek seviyeye ulaşması anlamına geliyor. Yeni bir düşüş trendine başlamadan önce daha yüksek bir ralli olacak.”

Kraken’in grafiğine göre, yeni bir Solana rallisi ile kripto para Ocak 2022 itibariyle 600 dolara ulaşabilir. Bu da mevcut 169 dolar seviyesinden yüzde 255’den fazla yükseliş demek.

İlgili – Ethereum, Cardano ve Solana karşılaştırması! Hangisi daha iyi?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: