1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analiste göre bu altcoinler 2022’de 10 kat artabilir!

Ünlü analiste göre bu altcoinler 2022’de 10 kat artabilir!

Ünlü analiste göre bu altcoinler 2022’de 10 kat artabilir!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası için ilklerle dolu ve heyecan veren bir yılı geride bırakıyoruz. Ünlü kripto analisti 2022 yılında 10 kat büyüme potansiyeline sahip altcoinleri açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoinler 2022’de 10 kat artabilir!

2021, kripto paralar açısından her anlamda ilkleri barındıran bir yıl oldu. Kripto piyasasının toplam hacmi de bu yıl içerisinde 3 trilyon dolara ulaşarak rekor seviyeleri gördü. Kirpto paraların bilinirliği arttıkça benimsenme oranı da artıyor.

Finansal piyasalarda pandeminin etkilerini de gördüğümüz 2021 yılında birçok ülke yüksek enflasyon oranları açıkladı. Enflasyonun küresel bir sorun haline gelmesi yatırımcıları yeni arayışlara itiyor. Kripto paralar her ne kadar volatil yapıya sahip olsalar da günün sonunda gösterdikleri artış oranları ile enflasyondan korunmak isteyen yatırımcıların yeni durağı oluyor. Artık 2021’i geride bırakıyoruz. Gözler 2022’de yükselişe geçmesi beklenen altcoinlerde.

Ünlü kripto analisti Joe Parys, Yotube kanalında 2022 yılında yükselişe geçmesini beklediği altcoinleri açıkladı. Analistin listesini sizler için derledik. İşte Parys’in 10 kat büyümesini beklediği altcoinler ve teknik detayları:

1.Vechain (VET)

Joe’nun listesindeki ilk kripto para Vechain (VET). VeChain, tedarik zinciri yönetimini ve iş süreçlerini geliştirmek için tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Amacı, dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) aracılığıyla karmaşık tedarik zincirleri için bu süreçleri ve bilgi akışını kolaylaştırmaktır.

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoinler 2022’de 10 kat artabilir!

İlgili: Vechain (VET) nedir, geleceği nasıl?

Ünlü analist, VET’in potansiyel olarak bir fırsat olduğunu belirtiyor. VET, yazının kaleme alındığı anlarda 0,085 dolardan işlem görüyor. VET 2021’de yaklaşık %400 değer kazandı.

2.Fantom (FTM)

Ünlü analistin listesindeki ikinci altcoin Fantom (FTM). Fantom Ethereum’a alternatif olarak oluşturulan bir blok zincir ağıdır. Joe, Fantom’un trend çizgisinde oturduğunu ve güzel bir geri dönüş görebileceğini belirtiyor. Analiste göre FTM, 2022 mart ayında 3 dolara yükselebilir. FTM, yazım anında 1,48 dolardan işlem görüyor.

 

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoinler 2022’de 10 kat artabilir!

İlgili: Fantom (FTM) nedir, geleceği nasıl?

3.Cardano (ADA)

Listedeki bir diğer kripto para Ethereum’un en önemli rakiplerinden bir olan Cardano (ADA). Alonzo güncellemesinin ardından 3,10 dolar ile tüm zamanların en yüksek değerlerini gören ADA için potansiyel hala devam ediyor. Analiste göre ADA, inanılmaz derecede düşük bir değerde işlem görüyor. Joe, ADA’nın potansiyeline bakınca buradan yükselişe geçmesinin çok kuvetli bir ihtimal olduğunu söylüyor. Cardano yazım anında 1,34 dolardan işlem görüyor.

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoinler 2022’de 10 kat artabilir!

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

4.Moonriver (MOVR)

Moonriver, Kusama ağında bir parachain olarak çalışan EVM uyumlu bir blok zinciridir. Analiste göre MOVR, geçtiğimiz yıl birçok şeyi düzetti ve yukarı yönlü bir trend çizgisinde. An itibari ile 191 dolardan işlem gören kripto para Joe’ya göre yakın zamanda 500 dolara sıçrayabilir.

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoinler 2022’de 10 kat artabilir!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: