1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Gizemli kripto balinasından Shibarium öncesi büyük hazırlık!

Gizemli kripto balinasından Shibarium öncesi büyük hazırlık!

Gizemli kripto balinasından Shibarium öncesi büyük hazırlık!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Devasa bir kripto balinası, yakında başlatılması planlanan büyük yükseltme Shibarium öncesinde, beklenmedik bir şekilde trilyonlarca Shiba Inu taşıdı.

Shibarium öncesi dev balina işlemi

Büyük bir kripto balinası, blockchain projesinin planlanan önemli yükseltmesi Shibarium öncesinde aniden 3 trilyon Shiba Inu taşıdı.

Balina takip platformu WhaleAlert’ten gelen yeni verilere göre, büyük bir kripto balinası beklenmedik bir şekilde 38.257.148$ değerindeki 3.312.307.240.798 SHIB’yi bilinmeyen bir cüzdandan diğerine taşıdı.

İlginizi çekebilir:

Shiba Inu’yu Dogecoin’den ayıran ShibaSwap nedir ve nasıl çalışır?

 

Gizemli kripto balinasından Shibarium öncesi büyük hazırlık!

 

Gerçekleştirilen bu işlem için kesilen toplam ücret ise 0,000664 Ethereum (ETH) (1,06 dolar) oldu.

Etherscan verilerine göre gönderici konumundaki cüzdan, 14 gün önce başka bir bilinmeyen cüzdandan yaklaşık aynı miktarda SHIB aldı. İşlemden sonra şu anda bu cüzdanın bakiyesinde hiç SHIB kalmadı. Yine kime ait olduğu bilinmeyen alıcı cüzdanda ise, şu anda 3,3 trilyon SHIB bulunuyor.

 

https://twitter.com/whale_alert/status/1618585040845250561

 

Bu arada SHIB fiyatı, yılı 0,00000803$ ile açtı. Ve 21 Ocak’a kadar yaklaşık %72’lik bir artışla 2023’ün en yüksek seviyesi olarak, 0,0000138$’a ulaştı.
( CoinMarketCap verilerine göre, yazımızı yayına hazırladığımız sırada Dogecoin (DOGE)’in en güçlü rakibi 0.00001156$’dan işlem görüyor.)

İlginizi çekebilir:

Shibarium ne zaman?

SHIB ağında yakında, katman-2 blok zinciri Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle büyük bir yükseltme gerçekleşmesi bekleniyor.
Ancak yakın tarihli bir açıklamada proje ekibi, Shibarium’un ne zaman başlatılacağı konusunda belirli bir tarih vermese de çok yakında piyasaya sürüleceğini söyledi.
Ekip, Shibarium ile ölçeklenebilirlik, daha hızlı işlem süreleri ve daha düşük gaz ücretleri sağlamayı planlıyor.
Ayrıca Ethereum üzerinde çalışacak olan katman-2 blok zinciri, geliştiricilerin Shiba Inu blok zincirinde DApps olarak bilinen merkezsiz uygulamalar oluşturmasını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Bu arada önde gelen bir kripto para donanım cüzdanı sağlayıcısı olan Ledger, kısa süre önce Shibarium’u desteklemeyi planladığını duyurdu. Daha önce de başka bir donanım cüzdan şirketi olan Trezor, güncellemeyi destekleyeceğini açıklamıştı.

İlgili: Dev kripto cüzdanlarından Shiba Inu Shibarium projesine önemli destek!