fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bir kripto borsası daha halka açılıyor!

Bir kripto borsası daha halka açılıyor!

Bir kripto borsası daha halka açılıyor!
0
koinmedya_telegram_coinsignal
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Coinbase Mart ayında halka açılacağını ve Nasdaq’ta listeleneceğini duyurmuştu. Bugünlerde başka bir kripto borsasının daha halka açılma planları olduğu öğrenildi.

Bir kripto borsası daha halka açılıyor!

2021 Yılı ilk çeyreğinde rekor işlem hacmine ulaşan kripto borsası Kraken, halka açılma planları yapıyor.

ABD temelli Kraken kripto borsası 2022 yılı itibariyle doğrudan listelenerek halka açılacak.

2011 yılında kurulan Kraken borsası, dünyanın önde gelen kripto borsalarından biri. CoinMarketCap verilerine göre 6 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan borsa, işlem hacmine göre 4. en büyük borsa konumunda.

Kraken kurucusu ve CEO’su Jesse Powell firmanın Bitcoin rallisinden önemli ölçüde istifade ettiğini söyledi. Powell konuyla ilgili olarak;

koinmedya_paradex

 

Bizim için her türlü volatilite iyidir ancak yukarı yönlü olursa çok daha iyidir. Geçen yılın tamamında görülen rakamları, bu yıl Şubat ayı sonunda geçtik. Tüm pazar, gerçekten patladı.

 

Kraken, bu yılın ilk çeyreğinde, 2020 yılının yarısında elde ettiği müşteri sayısının 4 katını elde etti. 2021 ilk çeyrek spot işlem hacmi, geçen yılın tamamından 1,5 kat daha yüksek. Kraken ilk çeyrek hacmi 160 milyar dolar.

Kraken

Jesse Powel Kraken’in 2022 yılı için borsaya açılma planları olduğunu söyledi.

 

Önümüzdeki yıl içerisinde halka açılmayı düşünüyoruz. Coinbase’e benzer şekilde, doğrudan listeleme olacak.

 

Kraken şu sıralar yeni finansman konusunda yatırımcılarla görüşüyor. Aranan rakamın 20 milyar dolar değerinde olduğu biliniyor. Kraken özellikle, coğrafi genişleme ve büyümü konusunda şirkete katı sağlayacak bir stratejik yatırımcı bulma düşüncesinde.

 

“koinmedya_binance”

İlgili: Coinbase, haber gündem gelişme

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler:
koinmedya_brave