Quantfury Uygulaması Türk Kullanıcılara Kapılarını Açıyor

quantfy
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Sıfır Komsiyon ile Kripto Para, Forex, Borsa ve Emtia İşlemleri Yapmanızı Sağlayan Quantfury Uygulaması Artık Tamamen Türkçe.

Quantfury Uygulaması Türk Kullanıcılara Kapılarını Açıyor

İnsanların cep telefonları ile kolayca Kripto Para, Altın/Gümüş/Petrol gibi emtialar, döviz kuru pariteleri ve yabancı hisseler üzerinden işlem yapmalarını sağlayan Quantfury, uygulamalarına yaptığı yeni güncelleme ile artık tamamen Türkçe bir arayüze sahip. Türkçe dil desteği ile birlikte firma resmi olarak Türkiye pazarına da giriş yapıyor. 

Kanada, Bahamalar ve Doğu Avrupa’da ofisleri bulunan Finansal Teknoloji firması Quantfury, bugün Dünya’da aylık olarak 15 milyar dolara yakın işlem hacmine aracılık ediyor. İnsanların tek tık ile pek çok piyasada hem long hem de short işlem açmalarını sağlamak için geliştirdikleri kolay kullanımlı mobil uygulama bugün Rusya, Latin Amerika, Avrupa Ülkeleri ve Uzak Doğu’da popüler bir şekilde kullanılıyor. Uygulamada tüm işlemler sıfır komisyon ile gerçekleşiyor, firmanın bunu nasıl sağladığını sorduğumuzda kullanıcılarının trade işlemlerinden elde ettikleri verinin analizi ile kendileri de işlem yaparak bunu mümkün kıldıklarını söylüyorlar.

 

quantfury Quantfury Uygulaması Türk Kullanıcılara Kapılarını Açıyor

 

Türkiye’de kripto paralara olan merakın giderek artmasını potansiyel olarak gören firma uygulamalarına Türkçe desteği getirerek yerli yatırımcıların beğenisine sunuyor. Uygulamayı indirdikten sonra hızlı bir şekilde hesap açmak mümkün. Quantfury uygulamasında giriş ve çıkışlar kripto para ile gerçekleştiriliyor. BTC, ETH, USDT ve DASH gibi kripto paralar ile uygulamaya sermayenizi aktarıp anında işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı indiren kullanıcılar oluşturdukları davet kodu ile arkadaşlarına da uygulamayı önererek her yeni üye için $15 ila $250 arası bir ödül kazanıyorlar. Ödüller BTC ya da ETH gibi bir kripto para ya da ABD Borsalarından hisse olarak verilebiliyor. Toplamda $750’lik ödüle kadar toplama imkanı bulunuyor. Ödülleri alabilmek için uygulamaya minimum $100 bakiye yüklenmesi gerekiyor, 30 gün sonra ise ödüllerin tamamını çekmek mümkün.

 Uygulamayı ücretsiz olarak Apple App Store ve Google Play Store’dan indirmek mümkün.

Quantfury Uygulamasını İndirmek İçin tıklayınız.

Quantfury Websitesi

İlgili: Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin almanın 8 kolay yolu

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Quantfury Uygulaması Türk Kullanıcılara Kapılarını Açıyor
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.