1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Köpekli paylaşımlarla Yearn Finance (YFI) fiyatında yüzde 45 yükseliş

Köpekli paylaşımlarla Yearn Finance (YFI) fiyatında yüzde 45 yükseliş

Köpekli paylaşımlarla Yearn Finance (YFI) fiyatında yüzde 45 yükseliş
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yearn Finance (YFI) hayranları Twitter üzerinden kendilerini köpeğin yaladığı resimler paylaşırken, YFI fiyatı da yüzde 45 fırladı. Bu gelişmenin arkasında ise yeni “köpek” tokeni çılgınlığı var.


Yearn Finance (YFI) fiyatında yüzde 45 yükseliş

Yearn Finance fiyatı son 24 saatte yüzde 45 yükseldi. Bunun başlıca sebebi ise projeyi yürüten takımın YFI’a çift yönlü bağlanan yeni “köpek” konulu token çıkarması.

Dogecoin’in 0.70 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek değerinden (ATH) gerilediği bir ortamda bu yeni token hayret verici ölçüde ilgi çekmeye devam ediyor. Yearn Finance ekibi DeFi sektörünün en önde gelen takımlarından. YFI ekibi şimdi de WOOFY token ile piyasada yeni bir çılgınlığa imza atıyor.

YFI hayranları bu yeni tokeni gökte kapıyor. Ancak yine de bu yeni tokenin kullanım amacı tam olarak anlaşılmamış olabilir. Fiyat ise tavan yaptı.

Yearn Finance (YFI) fiyatında yüzde 45 yükseliş

Yeni token projesi ile ilgili son 24 saatte özellikle Twitter üzerinden çeşitli söylentiler dolaştı. YFI hayranları da bu yeni tokene atfedilen kendilerini köpeğin yaladığı fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Sonuçta WOOFY kapış kapış alınmaya başlandı. Peki, bu token ne amaçlı çıkarıldı.

İlgili – Yearn Finance YFI coin nedir? nasıl alınır?

Yearn Finance’in yeni tokeni WOOFY ne için kullanılacak?

WOOFY’nin tek işlevi, YFI varlıklarını yeniden değerlendirmek için bir yol sunmak. Woofy Finance arayüzü 1:1 milyon oranında çift yönlü YFI – WOOFY dönüşümleri sunuyor. Aşırıya kaçan alıcılar ise WOOFY’nin fiyatını YFI’ların token başına 1.5 milyon dolar olacakmış kadar yükseltti.

YFI ise bu gelişmeler üzerine son 24 saatte yüzde 45 değer kazanarak 88,200 dolara kadar çıktı.

“BrotherMuozone” adını kullanan Twitter kullanıcısı bu yeni tokenin çıkarılmasını “piyasadan para sağmanın çirkin bir yolu” olarak nitelendirildi. Ancak yine de bu girişimi zamanlaması mükemmel bir deney olarak da adlandırıyor. Buna göre YFI ekibi piyasanın hangi tür tokene daha fazla ilgi göstereceğini belirlemeye çalışacak. Arzı çok az ve fiyatı çok yüksek YFI mı yoksa arzı fazla ve fiyatı düşük WOOFY mi?

WOOFY fiyatı ise bu yazı hazırlanırken 0.09 dolardan işlem görüyor.

Kaynak