Kasım ayında yatırımcıların radarında olan 3 altcoin!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ekin ayı birçok kripto para için çok kazançlı geçti. Özellikle de Bitcoin, Ethereum ve diğer başlıca altcoinler için. Peki, Kasım ayında yatırımcıların ilgi gösterdiği 3 altcoin hangisi?


Kasım ayında yatırımcıların radarında olan 3 altcoin!

Kasım ayında yatırımcıların ilgi gösterdiği ve yatırım yaptığı 3 altcoin ve bu kripto paralarla ilgili ayrıntılara bakalım.

Top 3 altcoin: Polkadot (DOT) +%66

Kasım ayında yatırımcıların radarında olan 3 altcoin!

DOT/USD aylık grafik – TradingView

Polkadot, farklı blockchainleri bir birine bağlayan bir köprü. 2016 yılında başlatılan proje, kalitesi ve yaptığı geliştirme çalışmaları ile yatırımcıların dikkatindeki kripto paralardan birine dönüştü. Dağıtılmış bir protokole sahip olan Polkadot, farklı blockchainlerin entegrasyonunu sağlayarak bunlar arasında değer aktarımına olanak sağlıyor. Ayrıca bu işlemler gerçekleşirken güvenliği de artırıyor.

Daha ayrıntılı: Polkadot nedir? DOT coinin geleceği var mı?

Polkadot (DOT) fiyatı son 1 ayda yüzde 66 arttı. DOT ayrıca son bir ayda Ethereum ve Bitcoin paritelerine karşı da sırasıyla yüzde 15 ve yüzde 20 yükseldi.

Top 3 altcoin: Algorand (ALGO)

Kasım ayında yatırımcıların radarında olan 3 altcoin!


ALGO/USD aylık grafik – TradingView

Algorand blockchain, proof of stake bir platform ve akıllı sözleşme desteği sağlıyor. Bir blockchain ağı olarak Ethereum’e çok benziyor. Ancak daha hızlı işlemler, daha güçlü güvenlik ve daha fazla merkeziyetsizlik sağlıyor.

Daha ayrıntılı: Algorand nedir? ALGO coin iyi bir yatırım mı?

Algorand kısa süre önce Algorand Virtual Machine (AVM) başlattı. Bu geliştiricilere Python ya da Reach üzerinde akıllı sözleşme geliştirme olanağı sağlıyor.

Algorand fiyatı son bir ayda yüzde 10 yükseldi. Ancak Ethereum ve Bitcoin pariteleri karşısında değeri sırasıyla yüzde 23 ve yüzde 19 düştü.

Top 3 altcoin: Stellar (XLM)

Kasım ayında yatırımcıların radarında olan 3 altcoin!

XLM/USD aylık grafik – TradingView

Stellar (XLM), Stellar ağının kripto parası. Para transferi için olan açık kaynak bir platform. Stellar’ın görevi insanlar, ödeme sistemleri ve bankalara para transferi konusunda güç sağlamak.

Daha ayrıntılı: Stellar XLM coin nedir, nereden ve nasıl alınır? Geleceği nasıl?

Stellar fiyatı son bir ayda yüzde 33 değer kazandı. Aynı dönemde Ethereum ve Bitcoin karşısında da sırasıyla yüzde 7 ve yüzde 2.7 düştü.

Son birkaç günde Stellar, ödemeler hizmet sağlayıcısı Moneygram ile ortaklık yapmaya başladı. Yine de fiyatı son birkaç ayda fazla değer kazanamadı. Buna rağmen Kasım ayı bu kripto para için umut verici görünüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kasım ayında yatırımcıların radarında olan 3 altcoin!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.