Ayı piyasasının kâhininden Dogecoin için heyecan verici tahmin!

Ripple ve Dogecoin balinalarından tedirgin eden hareketler! Neye hazırlanıyorlar?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2018 ayı piyasasında Bitcoin’in en dip noktasını, altı ay öncesinden doğru tahmin eden kripto para analisti, en popüler meme coin olan Dogecoin için heyecan verici bir tahminde bulundu.

Dogecoin için yükseliş tahminleri artıyor!

Sosyal medyada Smart Contracter olarak tanınan popüler bir kripto para analisti, piyasa değerine göre onuncu en büyük dijital varlık olan Dogecoin için yükseliş beklentisini dile getirdi.

Düşüşten altı ay önce, Bitcoin için 2018’in dip seviyesini tahmin eden Smart Contracter, Twitter’da takipçilerine Dogecoin (DOGE)‘in şu anda büyük bir akümülasyon sürecinden geçtiğini söylüyor.

İlginizi çekebilir:

“4 ay içinde dolar çökecek! Gümüş ve Bitcoin alın!”

Bitcoin balinaları alım çılgınlığı için düğmeye bastı! 2018 yılından beri ilk kez….

 

Ayı piyasasının kâhininden Dogecoin için heyecan verici tahmin!

 


Kripto traderi, en popüler meme coinin büyük bir akümülasyon, yani birikim aşamasında olduğunu iddia ediyor. 

“DOGEBTC, uzun vadede devam eden en çılgın görünümlü akümülasyona sahip. Uzun zamandır bu kadar temiz bir birikim görmemiştim.

Bunu bir yıl içinde tekrar test edeceğini iddia ediiyorum, DOGE 0.065 dolardan çok daha yüksek olacak.”

 

 

Son 24 saat içinde yaklaşık yüzde altı artış kaydeden Dogecoin, CoinMarketCap verilerine göre, yazımızı yayına hazırladığımız sırada 0.06445 dolardan işlem görüyor.

Smart Contracter’ın tahmini, Dogecoin’in balina işlemlerinin ve fonlama oranlarının yakın zamanda arttığını iddia eden kripto para analiz firması Santiment’in tahmini ile de örtüşüyor.

Santiment’in Dogecoin tahmini ise şöyle:

“Dogecoin son bir buçuk günde %9’luk güçlü bir artış kaydetti ve meme coin hala kripto kapitilizayonunda piyasa değerine göre en büyük 10. varlık olarak sıralanıyor. Fiyat yönünün değişeceğine dair iki büyük gösterge olan balina işlemleri ve fonlama oranları yeni yükseldi.”

Bu arada en büyük Dogecoin arzını tutan adres, popüler bir hisse senedi ve kripto alım satım uygulaması olan Robinhood’da. 2,5 milyar doları aşan bir arza sahip olan bu adres, toplam arzın yaklaşık üçte birini tutuyor.

İlginizi çekebilir:

Güncel Dogecoin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2022- 2025

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ayı piyasasının kâhininden Dogecoin için heyecan verici tahmin!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.