1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Popüler analiste göre bu altcoin ralli öncesi alım fırsatı sunuyor!

Popüler analiste göre bu altcoin ralli öncesi alım fırsatı sunuyor!

Popüler analiste göre bu altcoin ralli öncesi alım fırsatı sunuyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti, Van de Poppe, Ethereum rakibi bir altcoinin ralli öncesi alım fırsatı sunduğunu belirtti. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Popüler analiste göre bu altcoin ralli öncesi alım fırsatı sunuyor!

Kripto piyasasında son 24 saat yatay bir görünüm hakimdi. Bitcoin’in hakimiyet oranı arkarken altcoinlerden lider kripto para birimine bir kayma olduğunu görüyoruz. Ethereum’un önemli güncellemesinin henüz fiyatına yansımamasının da bunda etkisinin olduğunu belirtelim.

Piyasanın bu koşulları devam ederken Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, Chainlink’in (LINK) mevcut fiyatının yatırımcılar için nadir bir fırsat olduğuna dair inancını yineliyor.

İlgili: Chainlink (LINK) fiyat tahmini

629 bin Twitter takipçisi için analizlerini paylaşan ünlü analist, hainlink’in mevcut fiyatının LINK için bir ömür boyu kazanç fırsatı olduğunu ifade etti.

“Şimdiye kadar Chainlink için çok iyi. 6-8 dolar arasındaki fiyat hala bir ömür boyu bir fırsat.”

Chainlink’in kendi kripto parası LINK, yazı yazılırken 7,75 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 23. En büyük kripto varlık, son 24 saatte %1,15 değer kaybetti. LINK, Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 52.70 dolara ulaşmıştı. Ünlü kripto analisti Pentoshi’inin de son analizleri Van de Poppe ile uyuşuyor. Her iki analistte LINK’in şu andaki değerini önemli bir alım fırsatı olarak görürken değerini ikiye katlayabilecek bir rallinin eşiğinde olduğuna vurgu yapıyor.

altcoin

 

İlgili: Pentoshi’nin tahmini için tıklayınız!

Van de Poppe ayrıca dödüncü çeyrekte bir Bitcoin rallisinin olabileceğini öngörerek dikkatleri üzerine çekti.

“DXY’de [ABD doları endeksi] hafif bir sıçrama gösterdi ve kripto piyasalarında bir düzeltme zamanı. Ama daha da önemlisi, cuma günü işsizlik verilerinin kötü olmasını ve ardından endekslerin devam etmesini bekliyorum. 4. çeyrekte yardım rallisi Bitcoin için ufukta.”

Bitcoin ise yazım sırasında Coinmarketcap verilerine göre 20.058 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: