Ünlü analiste göre bu altcoin büyük ralliye hazırlanıyor!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto analisti Pentoshi, bir Ethereum rakibi altcoinin önemli bir ralliye hazırlandığını tahmin ediyor. Detaylar ve teknik veriler yazımızda.

Ünlü analiste göre bu altcoin büyük ralliye hazırlanıyor!

Geçtiğimiz yıl kripto piyasasında yaşanan boğa sezonun sona ereceği zamanı doğru tahmin ederek dikkatleri üzerine çeken ünlü kripto analisti Pentoshi’den yeni bir tahmin geldi. Analist, bir Ethereum rakibi altcoinin önemli bir rallinin eşiğinde olduğuna dikkat çekerken Bitcoin’e ilişkin analizlerini de paylaştı.

Pentoshi, sosyal paylaşım paltformu Twitter’da 615 binden fazla takipçisi için düzenli olarak analizler paylaşıyor. Ünlü analist, son iletilerinde merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in (LINK), mevcut piyasa koşullarında bir güç gösterisi yaptığına dikkat çekiyor.

İlgili: Chainlink (LINK) fiyat tahmini

Pentoshi, LINK’in 12,75 dolara gidecek bir rallinin eşiğinde olduğunu belirtti. Chainlink (LINK), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 7,91 dolardan işlem görüyor. Analistin tahmini gerçekleşirse altcoin, %60’lık bir ralli yapacak. Bu son dönemlerde bir altcoin için kripto piyasasında yaşanmayan bir yükseliş.

altcoin

2022 yılında yaşanan gelişmeler kripto piyasasının yükseliş hızını önemli ölçüde düşürdü. Piyasasının toplam hacmi 960 milyar dolara kadar gerilerken LINK geçtiğimiz yıl mayıs ayında gördüğü 52,88 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden %85 oranında değer kaybetmiş durumda. LINK’in piyasa değeri şu anda 3,889 milyar dolar. Bu değer, kripto parayı ekosistemin en değerli varlıkları sıralamasında 21’inci sıraya koyuyor. LINK, son 24 saat içerisinde %2,56 değer kazandı. Son yedi günde ise yatay bir görünüm verdi.

Ünlü analist, Bitcoin’in de önemli bir atak yapmak üzere olduğunu öngörüyor. Pentoshi, Bitcoin hakimiyetindeki artışın tahminini güçlendirdiğini de söylüyor.


İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoin büyük ralliye hazırlanıyor!

“BTC hakimiyetine ve BTC’nin kendisine baktığınızda, her şey oldukça güçlü bir hamle yapmak üzere olduğumuzu gösteriyor.” 

Bitcoin ise yazım sırasında 20.220 dolardan işlem görüyor. Lider kripto paranın hakimiyet oranı %40,1’e ulaştı.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analiste göre bu altcoin büyük ralliye hazırlanıyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.