Bitcoin balinaları alım çılgınlığı için düğmeye bastı! 2018 yılından beri ilk kez….

Bitcoin balinaları alım çılgınlığı için düğmeye bastı! 2018 yılından beri ilk kez....
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto para analiz platformu, Bitcoin balinalarının son dokuz gün içinde yoğun bir şekilde akümülasyon yaptığını ortaya koydu.

Bitcoin balinaları BTC almaya başladı!

Kripto para analiz platformu Santiment, Bitcoin (BTC) balinalarının son dokuz gün içinde yoğun bir şekilde akümülasyon yaptığını, yani Bitcoin biriktirdiğini söylüyor.

Santiment, geçen hafta salı gününden bu yana Bitcoin balinalarının portföylerine yaklaşık 931.309.410 dolar değerinde Bitcoin eklediğini söylüyor.

İlginizi çekebilir:

“4 ay içinde dolar çökecek! Gümüş ve Bitcoin alın!”

Bitcoin fiyatı için 20,000 doların üzerinde kritik direnç seviyesi: Güncel BTC teknik analizi

Bitcoin balinaları alım çılgınlığı için düğmeye bastı! 2018 yılından beri ilk kez....

 

Kripto analiz platformuna göre; bu, Bitcoin balinalarının mayıs ayından bu yana en uzun istikrarlı birikim dönemi.


“Bitcoin balinaları, 2022’de görmeye alışık olmadığımız bir biçimde istikrarlı akümülasyon belirtileri gösteriyor. 27 Eylül’den bu yana, bakiyesinde 100 ila 10.000 arasında BTC tutan adresler, büyük oranda USDT fonlarını azaltırken, toplamda cüzdanlarına 46.173 BTC ekledi.”

 

Bitcoin, yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre 20,170 dolardan işlem görüyor.

Bu arada haftanın başlarında Santiment, kripto borsalarındaki Bitcoin arzının en son 2018 yılının Kasım ayında gördüğü seviyelere düştüğünü belirtti. Analiz platformuna göre, 2018’den bu yana ilk kez borsalarda %9’dan az BTC olması satış riski olasılığını daha da azaltıyor.

Santiment ayrıca Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümü Optimism (OP)’i de inceliyor. Kripto analiz platformuna göre Optimism, 2.katman ölçekleme çözümüyle büyümeye devam ederken; ağ etkinliği de yeni adres ve günlük aktif adreslerde kırılan rekor ile birlikte artmaya devam ediyor.

Optimism için on chain faaliyet, ezici fiyat performansına rağmen büyüyor. Ağda etkileşime giren günlük aktif adreslerin yanı sıra oluşturulan yeni adreslerin sayısı da OP’nin mayıs ayındaki başlangıcından bu yana en yüksek seviyelerde.”

 

https://twitter.com/santimentfeed/status/1577372848938635265

Bu arada son 30 gün içinde yaklaşık %30 düşüş kaydeden OP, yazımızı yayına hazırladığımız sırada 0,85 dolardan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir:

Analist altcoin sezonunu başlatacak sürpriz kripto parayı açıkladı!

Kurumsal yatırımcılardan yeni Ethereum fonuna destek!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bitcoin balinaları alım çılgınlığı için düğmeye bastı! 2018 yılından beri ilk kez….
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.