1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Gala nedir ve geleceği nasıl? Güncel Gala token haber ve gelişmeleri

Gala nedir ve geleceği nasıl? Güncel Gala token haber ve gelişmeleri

Gala nedir ve geleceği nasıl? Güncel Gala token haber ve gelişmeleri
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son günlerde ciddi bir ivme yakalayan Gala platformu nedir ve Gala token gelecek vadediyor mu? Gala token haber ve önemli gelişmeler için Koinmedya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Gala nedir ve geleceği nasıl? Güncel Gala token haber ve gelişmeleri

Blockchain tabanlı oyun uyugulamalarında gözle görünür bir canlılık yaşanıyor. Axie Infinity’den sonra Gala Games de son günlerde popüler olmaya başladı.

Blockchain tabanlı oyunlar son günlerde iyi bir ivme yakaladı. Bu ivmenin etkisi ile Gala token hızlı bir şekilde CoinMarketCap sıralamasında top 50 seviyesine kadar yükseldi.

Gala yazının kaleme alındığı saatte 20 cent’in üstünde işlem görüyor. Gala tüm zamanların rekorunu (ATH) 26 Kasım’da 83 cent ile gördü.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum fiyat tahmini 2022-2025 

Aşağıdaki grafikte Gala fiyatlarındaki son değişimi görüyoruz. Gala, Ağustos 2020’den beri CoinMarketCap’te listeleniyor. Gala token geçtiğimiz yılın aynı gününde sadece 0.07  dolar bandında işlem görüyordu. Yani 1 cent bile değildi.

gala Gala nedir ve geleceği nasıl? Güncel Gala token haber ve gelişmeleri

Gala token’ın maksimum arz miktarı hakkında CoinMarketCap’te net bir bilgi paylaşılmamaktadır. Gala token arz istatistikleri aşağıda verilmektedir.

Piyasada işlem gören Gala token miktarı: 3,238,537,820 GALA (21 Kasım 2021), 6.977.205.436 GALA (14 Ocak 2022), 6.977.205.436 GALA (11 Mart 2022), 6,977,205,436 GALA (29 Mayıs 2022)

Toplam Gala token arzı: 35.240.112.493 GALA

Maksimum Gala token arzı: Veri yok.

21 Kasım’dan itibaren piyasada işlem gören Gala token arzının %100’ün üzerinde artış gösterdiği dikkat çekiyor. Gala piyasaya ciddi biçimde dump yapıyor yorumunda bulunabiliriz.

Gala token – Gala nedir?

Gala, Axie Infinity gibi bir blockchain tabanlı oyun uyugulamasıdır. Gala token, Gala Games’ın kripto parası – yönetim tokeni – olarak adlandırılıyor.

Gala Games oyuncuları kendi Non-Fungible Tokens’larına (NFT) sahip olabiliyor. Gala token sahipleri sahip oldukları token adedince Gala ekosisteminde söz sahibi olabiliyor.

Gala Games, Zynga’nın kurucusu Eric Schiermeyer tarafından geliştirildi. Zynga tarafından geliştirilen Poker, Mafia Wars ve Farmville oyunları dünyaca talep gören popüler oyunlar arasında yer alıyor.

Gala token birçok kripto para borsasında listelenmektedir. Bu borsalar: Bianance, Coinbase Exchange, KuCoin, Gate.io, Huobi Global, Poloniex, OKEx ve diğer borsalar.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.