fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Gala nedir ve geleceği nasıl? Güncel Gala token haber ve gelişmeleri
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Gala nedir ve geleceği nasıl? Güncel Gala token haber ve gelişmeleri

Gala nedir ve geleceği nasıl? Güncel Gala token haber ve gelişmeleri
0

Son günlerde ciddi bir ivme yakalayan Gala platformu nedir ve Gala token gelecek vadediyor mu? Gala token haber ve önemli gelişmeler için Koinmedya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Gala nedir ve geleceği nasıl? Güncel Gala token haber ve gelişmeleri

Blockchain tabanlı oyun uyugulamalarında gözle görünür bir canlılık yaşanıyor. Axie Infinity’den sonra Gala Games de son günlerde popüler olmaya başladı.

Günün en çok kazandıran kripto paraları arasında yer alan Gala token hızlı bir şekilde CoinMarketCap sıralamasında ilk 50’ye girmeyi başardı. Gala yazının kaleme alındığı saatte 46-47 cent bandında işlem görüyor. Gala tüm zamanların rekorunu (ATH) 21 Kasım’da 48 cent ile gördü. Belki de ilerleyen saatlerde Gala’dan yeni rekorlar gelecektir.

Aşağıdaki grafikte Gala fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. Gala, Ağustos 2020’den beri CoinMarketCap’te listeleniyor. Gala token geçtiğimiz yılın aynı gününde sadece 0.2 cent bandında işlem görüyordu. Yani 1 cent bile değildi.

Gala token

Gala token’ın maksimum arz miktarı hakkında CoinMarketCap’te net bir bilgi paylaşılmamaktadır. Ancak piyasada işlem gören Gala token miktarı 3,238,537,820 adet ve Gala token’ın toplam piyasa değeri ise 3,26 milyar dolar.

Gala nedir?

Gala, Axie Infinity gibi bir blockchain tabanlı oyun uyugulamasıdır. Gala token, Gala Games’ın kripto parası – yönetim tokeni – olarak adlandırılıyor.

Gala Games oyuncuları kendi Non-Fungible Tokens’larına (NFT) sahip olabiliyor. Gala token sahipleri sahip oldukları token adedince Gala ekosisteminde söz sahibi olabiliyor.

Gala Games, Zynga’nın kurucusu Eric Schiermeyer tarafından geliştirildi. Zynga tarafından geliştirilen Poker, Mafia Wars ve Farmville oyunları dünyaca talep gören popüler oyunlar arasında yer alıyor.

Gala token birçok kripto para borsasında listelenmektedir. Bu borsalar: Bianance, Coinbase Exchange, KuCoin, Gate.io, Huobi Global, Poloniex, OKEx ve diğer borsalar.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.