1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Fırsatın kokusunu mu aldılar? Balinaların dipten aldığı meme coin

Fırsatın kokusunu mu aldılar? Balinaların dipten aldığı meme coin

Fırsatın kokusunu mu aldılar? Balinaların dipten aldığı meme coin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Akıllı sözleşmelerdeki son on-chain veriler şunu gösteriyor. Balinalar dipten alım fırsatını değerlendirmek için bir meme coin alımı yapıyor.


Fırsatın kokusunu mu aldılar? Balinaların dipten aldığı meme coin

Dogecoin (DOGE) ile ilgili veriler, traderlerin düşük fiyattan piyasaya girmeye çalıştığı ile ilgili ipuçları veriyor.

Akıllı sözleşmelerde gerçekleşen faaliyet, şu ya da bu varlığın on-chainde gerçekleşen işlemlerinin sayısını belirlemenin dolaylı yollarından biri. Konumuz olan Dogecoin’de de bu alanda dikkat çeken hareketlilik var. Son verilere göre, Ethereum chain üzerinde en çok kullanılan 10 akıllı sözleşme arasına Dogecoin de girdi.

Elde edilen verilere göre, Ethereum chain üzerinde en aktif şekilde etkileşime girilen akıllı sözleşmeler arasında DOGE 7. sıraya yükseldi. Meme coin, ilk 10’daki pozisyonunu Binance Smart Chain, Binance USD ve Chia Coin gibi coinlerle paylaşıyor.

İlgili – Dogecoin (DOGE) nedir, madenciliği nasıl yapılır, geleceği nasıl?

WhaleStats (@WhaleStats) Twitter üzerinden şöyle diyor:

“Dogecoin, en iyi 1000 BSC cüzdanı tarafından en çok kullanılan akıllı sözleşmeler arasında yer alıyor. Balinalar dip alımı mı yapıyor? Ya Doge Ordusu?”

https://twitter.com/WhaleStats/status/1464161786463014912?s=20

İlgili – Güncel Dogecoin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Akıllı sözleşmenin kullanılması genellikle kripto para alımlarına işaret ediyor. Çünkü bir coinin akıllı sözleşmesini kullanabilmek için söz konusu token ya da coinden belirli bir miktara sahip olmak gerekiyor.

Her ne kadar DOGE’un on-chain verileri daha fazla insanın kullanımını gösterirken, piyasa verileri ise tam tersine işaret ediyor. TradingView verilerine göre, Doge/USD paritesi değerinin yaklaşık yüzde 10’unu kaybetti.

Bugünkü dip dalışı ile belirli bir saatte DOGE yüzde 15 düşerken 0.188 dolar desteğini test etti. Dogecoin en son Eylül sonunda bu seviyelerden işlem görüyordu. Dogecoin, hızlı büyümesi ile dikkat çeke coinlerden biri. Ancak son dönelerde başka bir meme coin olan Shiba Inu’daki yükselişin gölgesinde kaldı.

İlgili – Ripple CEO’su, Elon Musk’ın favori coini hakkında iyi konuşmadı

Kaynak