1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum rakibi bu altcoine dev borsadan müjdeli haber

Ethereum rakibi bu altcoine dev borsadan müjdeli haber

Ethereum rakibi bu altcoine dev borsadan müjdeli haber
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum’un rakibi olan bir akıllı sözleşme platformunun kripto parası, büyük borsalardan biri olan Coinbase’in listeleyebileceği yeni coin oldu. Coinbase’in listelemesi, kripto paralara yükseliş etkisi ile biliniyor.


Ethereum rakibi bu altcoin için Coinbase’den müjdeli haber

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, başka bir altcoini listeleme yol haritasına ekledi. Bu da şu demek. Söz konusu token, Coinbase’de listelenmeye aday. Listelenmesi durumunda ise dünyanın en büyük borsalarından birinde işlem görmeye başlayacak ve muhtemelen de Coinbase etkisinin keyfini çıkaracak.

Bahsettiğimiz bu altconi merak ettiyseniz hemen söyleyelim. Coinbase’de listelenmeye aday gösterilen bu altcoin, Ethereum (ETH) rakibi olan akıllı sözleşme platformu Hedera (HBAR). Güvenliği ve düzenlemelere uyumu ile öne çıkan Hedera (HBAR), Coinbase’de işlem görme potansiyeline sahip.

Projenin web sitesine göre, HBAR sahipleri bu tokeni ağdaki ücretleri ödemek ve staking için kullanabilir.

İlgili – Hedera Hashgraph (HBAR) nedir? HBAR token yatırım yapılabilir mi?

Chainlink, Hedera Hashgraph ve MCO ’da

HBAR fiyatı şu an 0.063 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 41. sırada bulunan altcoin, Ağustos’ta 0.084 dolarda zirve yapmıştı.

İlgili – Ethereum’daki riskten kaçan dev şirket, Bitcoin ve 2 altcoine sığınıyor

Coinbase ise bu yıl listeleme ile ilgili bir yol haritası hazırlayarak, buradaki şeffaflığı artırmayı amaçlıyor.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, bu ayın başında yaptığı açıklamada, borsanın amacının mümkün olduğu kadar çok kripto parayı listelemek olduğunu söylemişti. Yani önemli olanın bu coinlerin şirketin standartlarına uygun olması.

Coinbase daha önce düzenleyici endişelerinden dolayı çok az coini listeliyor ve bunları da uzun inceleme süreçlerinden geçiriyordu. Şimdi düzenleyicilerin bakış açısından ziyade kendi standartlarına odaklanarak daha fazla coini listeleme politikası ile hareket ediyor.

İlgili – Dev borsadan 3 altcoin sürprizi: Biri bir haftada %200 yükseldi

Kaynak

Etiketler: