okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.31%
Bitcoin
68.185,51 USDT
eth
ETH
-1.6%
Ethereum
3.722,90 USDT
bch
BCH
-0.15%
Bitcoin Cash
490,39 USDT
xrp
XRP
1.14%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-0.6%
Litecoin
84,95 USDT
bnb
BNB
-0.11%
Binance Coin
598,65 USDT
sol
SOL
-4.57%
Solana
168,13 USDT
avax
AVAX
-0.29%
Avalanche
38,41 USDT
ada
ADA
-0.74%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.95%
Poladot
7,34 USDT
doge
DOGE
5.75%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
0.25%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ethereum’daki riskten kaçan dev şirket, Bitcoin ve 2 altcoine sığınıyor

Popüler analistten işlem fırsatları. Analist DonAlt, iki altcoin grafiklerindeki pozitif verilere dikkat çekti. Bu altcoinlere dikkat.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yönetimi altında milyar dolarlık fonu olan dev varlık yönetimi şirketi, Ethereum’da oluşan risklere dikkat çekiyor. Şirket aynı zamanda fonlarını Bitcoin ve iki Ethereum rakibi altcoine taşıdığını da açıkladı.


Ethereum’daki riskten kaçan dev şirket, Bitcoin ve 2 altcoine sığınıyor

Valkyrie Investments’in baş yatırım uzmanı, kripto para varlık yönetimi şirketinin, Merge yaklaştığı için güvenli alanlara doğru fon aktarımı yaptığını söylüyor. Ona göre böyle güvenli coinlerden biri Bitcoin (BTC). Aynı zamanda iki Ethereum rakibi de dev şirketin hedefinde.

Bloomberg Technology’ye röportaj veren Valkyrie CIO’su Steve McClurg, Ethereum (ETH) ağının Eylül ayında proof of stake konsensüs mekanizmasına geçmeye hazırlandığına dikkat çekiyor. Bundan dolayı kripto varlık yöneticisi dünyanın ikinci en büyük kripto parası ile ilgili tüm pozisyonlarından çıkıyor.

McClurg, yönetimi altında 1 milyar dolarlık varlık bulunan Valkyrie’nin fonlarını Bitcoin ve diğer iki akıllı sözleşme platformları olan Avalanche (AVAX) ve Zilliqa (ZIL) coinlere taşıdığını açıklıyor. Şöyle açıklıyor:

“Bitcoin şu an gerçekten de birçok fonumuz için güvenli liman gibi. Bazı daha oturak proof of stake protokoller de fonları tutmak için iyi bir yer. Mesela Avalanche ve Zilliqa gibi.

Şu an gerçekten de ETH ile bağlı alanlardan fonlarımızı çıkarıyoruz. Sebebi Eylül ortasında olması planlanan merge riskleri. Böylece fonları daha güvenli ve büyük protokollere aktarıyoruz.”

İlgili – Bitcoin fiyatı bu teknik dirençten geri döndü: Güncel BTC teknik analizi

Band Protocol nedir? BAND token iyi bir yatırım mı?

McClurg, Ethereum’un yapacağı proof of stake güncellemesinin bazı riskleri de beraberinde getireceğini belirtiyor.  Bundan dolayı da yatırımcılar için tehlike oluşturuyor. Görüşünü şöyle açıklıyor:

“Ethereum’un proof of stake ağa geçişini kısa vadede kripto para için iyi bir şey olarak görmüyorum. Uzun vadede gerçekten de işe yarayabilir.

Aslında Ethereum ağı proof of work olarak çok daha güvenli. Bitcoin’i de uzun vadede güvenli kılan şey de proof of work olması. Burada bilgisayarlar ve doğrulayıcılar var. Bunlar işlemleri onaylıyor ve merkezsiz bir tarzda çalışıyorlar. Proof of stake ağa geçiş yaptığınızda tüm kontrol sadece birkaç kişinin eline geçiyor.”

İlgili – Ethereum fiyatında yükselişin önündeki kritik engel: Güncel ETH teknik analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.