1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dev borsadan 3 altcoin sürprizi: Biri bir haftada %200 yükseldi

Dev borsadan 3 altcoin sürprizi: Biri bir haftada %200 yükseldi

Dev borsadan 3 altcoin sürprizi: Biri bir haftada %200 yükseldi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para sektörünün önemli borsalarından olan Crypto.com, biri son bir haftada yüzde 200 ralli yapan 3 gözden ırak altcoini listeledi. Bu coinlerin ile ilgili ayrıntılara bakalım.


Dev borsadan 3 altcoin sürprizi: Biri bir haftada %200 yükseldi

Singapur merkezli kripto para borsası Crypto.com, pek fazla bilinmeyen 3 altcoin için destek sağlayacağını duyurdu. Dev borsanın listeleyeceği bu 3 coinin içinde bir merkezsiz finans (DeFi) tokeni var ki son yedi günde yüzde 200 oranında yükseldi.

Crypto.com’un listelediği ilk coin Stargate Finance (STG). STG, Ethereum tabanlı bir DeFi protokolü ve farklı blockchainler arasında sanal varlıkların transferine olanak tanıyor.

STG şu an 1.02 dolardan işlem görüyor. Bir hafta önce işlem gördüğü 0.33684 dolar seviyesinden yüzde 203 oranında yükseldi. Şu an piyasa değerine göre 210. sırada bulunan bu kripto para, Binance’in bu tokeni geçen hafta “Innovation Zone”da listelemesinden sonra yükseldi.

İlgili – Ethereum’daki riskten kaçan dev şirket, Bitcoin ve 2 altcoine sığınıyor

ABD merkezli bir kripto para borsası olan Coinbase de bu ayın başında STG ticareti için hizmetler vermeye başlamıştı.

Stargate Finance, “wrapped” token kullanma ihtiyacını ortadan kaldırarak kripto varlıkların blockchainler arasında transferi sürecini daha basit ve daha verimli hale getirmeyi amaçlıyor. Wrapped tokenler, geleneksel olarak uyumlu olmadıkları blockchain ağlarındaki dijital varlıkları temsil ediyor.

Crypto.com’da listeleyen diğer altcoinler

En güncel Crypto.com fiyat tahmini geleceği ve beklentisi (2022-2030)

Crypto.com’un listelediği bir diğer kripto para Ooki Protocol (OOKI). Ooki, doğrulamaya gerek duymayan merkezsiz bir marjin ticareti ve ödünç platformu. Proje kendisini merkezsiz, verimli ve kullanma ücreti olmayan bir blockchain ağı olarak tanımlıyor ve bir dizi marjin ticareti ve ödünç işlemleri sunduğunu açıklıyor.

OOKI ise bu platformun yerel yönetim tokeni. Şu an 0.007129 dolardan işlem gören bu token, geçen haftadan bu yana yüzde 1.5 oranında yükseldi. Coinbase de bu ayın başında OOKI’yi listeleyebileceği coinler listesine ekledi.

İlgili – Coinbase CEO Armstrong’dan büyük Bitcoin ve kripto para tahmini

Son olarak Crypto.com bir de Zed Token (ZED) için destek getirdi. Bu altcoin, Web3’e odaklanan İngiliz Virgin Adaları merkezli bir şirket olan Future Future Labs Limited tarafından çıkarıldı. Şirket, ZED Token’i oyna-kazan, beceriye dayalı bir dijital at yarışı oyunu olan ZED RUN’a entegre etmeyi planlıyor.

ZED, şu an 0.087484 dolardan işlem görüyor ve son bir haftada yüzde 25 oranında yükseldi.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: