Loading...
btc
BTC
-0.1%
Bitcoin
63.728,95 USDT
eth
ETH
-0.1%
Ethereum
3.080,89 USDT
bch
BCH
-0.77%
Bitcoin Cash
483,07 USDT
xrp
XRP
-0.12%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
-0.27%
Litecoin
79,73 USDT
bnb
BNB
0.34%
Binance Coin
539,45 USDT
sol
SOL
-0.37%
Solana
135,72 USDT
avax
AVAX
-0.79%
Avalanche
34,49 USDT
ada
ADA
-0.65%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.47%
Poladot
6,67 USDT
doge
DOGE
-0.46%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
0.17%
Shiba Inu
0,00 USDT

Coinbase CEO Armstrong’dan büyük Bitcoin ve kripto para tahmini

Coinbase
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’nin en büyük kripto para borsasının CEO’su, Bitcoin ve kripto para sektörünün mevcut durumu ve geleceği ile ilgili değerlendirmelerini paylaştı. Özellikle iki dev şirketin attığı kripto adımlarına dikkat çekiyor.


Coinbase CEO Armstrong’dan büyük Bitcoin ve kripto para tahmini

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, CNBC’in “Crypto World” programına bir röportaj verdi. Programın sunucusu Kate Rooney’e açıklamalarda bulunan Armstrong, özellikle iki dev şirkete dikkat çekiyor. Ona göre, BlackRock ve Meta gibi teknoloji devleri, kripto destekli internetin bir sonraki aşamasına katılım sağlayacak. Şöyle açıklıyor:

“Biz dünyadaki büyük şirketlerin kriptoya entegre olmasını istiyoruz. Tıpkı, her şirketin internette bulunmasını ya da bazı açılardan interneti kullanmasını istiyoruz demeye benziyor. Bir internet şirketi olmasanız bile bir internet sayfanız olmalı ve bazen de yeni müşterileri internet üzerinden kazanabilir ya da ödemeleri internet üzerinden alabilirsiniz.

Kripto da aynı şekilde. Bence büyük teknoloji şirketlerinin burada bir rolü olacak. Şu an en büyük varlık yöneticileri arasında yer alan BlackRock gibi şirketlerin artık Coinbase ile entegrasyonu olduğunu görüyoruz. Meta da başka bir muhteşem örnek.

Tüm bunlar, bana buradaki mücadelemizi gerçekten kazanabileceğimizi gösteriyor. Sadece büyük bir bireysel müşteri segmenti değil, aynı zamanda Coinbase olarak dünyanın en büyük şirketleri ile anlaşmalar da kazanabiliriz. Bu, geleceğimiz için gerçekten iyiye işaret.”

İlgili – Bitcoin balinaları sabırsızlanmaya başladı: Yeni bir kırılma gelir mi?

Coinbase CEO’su kripto kışı konusunda da konuştu

Kripto kışı kripto para

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, geçen sene sonundan bu yana sektörü sarsan kripto kışı konusunda da konuştu. Kripto sektörünün ünlü ismi, bu ayı döneminin 2023 yılının ortasından sonra değişmeye başlayacağını söylüyor. Şunları söyledi:

“Açık bir şekilde şu an düşüş döngüsündeyiz. Tabii bu bizim için çok da sıra dışı değil. Şirket olarak böyle dört döngüden geçtik ve sadece 10 yıllık bir sektörüz.

Bu aynı zamanda daha geniş çaplı makro ekonominin zor durumda olduğu bir döneme de denk geliyor. Bunun (kripto kışı) 12, 18 ay sürmesini ve ardından da iyi bir toparlanma olmasını bekliyoruz. Tabii bundan da uzun süre olması durumu için planlar yapmalıyız.”

İlgili – Bitcoin fiyatında yatay seyri kırma girişimi: Güncel BTC teknik analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.