1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Coinbase CEO Armstrong’dan büyük Bitcoin ve kripto para tahmini

Coinbase CEO Armstrong’dan büyük Bitcoin ve kripto para tahmini

Coinbase CEO Armstrong’dan büyük Bitcoin ve kripto para tahmini
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD’nin en büyük kripto para borsasının CEO’su, Bitcoin ve kripto para sektörünün mevcut durumu ve geleceği ile ilgili değerlendirmelerini paylaştı. Özellikle iki dev şirketin attığı kripto adımlarına dikkat çekiyor.


Coinbase CEO Armstrong’dan büyük Bitcoin ve kripto para tahmini

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, CNBC’in “Crypto World” programına bir röportaj verdi. Programın sunucusu Kate Rooney’e açıklamalarda bulunan Armstrong, özellikle iki dev şirkete dikkat çekiyor. Ona göre, BlackRock ve Meta gibi teknoloji devleri, kripto destekli internetin bir sonraki aşamasına katılım sağlayacak. Şöyle açıklıyor:

“Biz dünyadaki büyük şirketlerin kriptoya entegre olmasını istiyoruz. Tıpkı, her şirketin internette bulunmasını ya da bazı açılardan interneti kullanmasını istiyoruz demeye benziyor. Bir internet şirketi olmasanız bile bir internet sayfanız olmalı ve bazen de yeni müşterileri internet üzerinden kazanabilir ya da ödemeleri internet üzerinden alabilirsiniz.

Kripto da aynı şekilde. Bence büyük teknoloji şirketlerinin burada bir rolü olacak. Şu an en büyük varlık yöneticileri arasında yer alan BlackRock gibi şirketlerin artık Coinbase ile entegrasyonu olduğunu görüyoruz. Meta da başka bir muhteşem örnek.

Tüm bunlar, bana buradaki mücadelemizi gerçekten kazanabileceğimizi gösteriyor. Sadece büyük bir bireysel müşteri segmenti değil, aynı zamanda Coinbase olarak dünyanın en büyük şirketleri ile anlaşmalar da kazanabiliriz. Bu, geleceğimiz için gerçekten iyiye işaret.”

İlgili – Bitcoin balinaları sabırsızlanmaya başladı: Yeni bir kırılma gelir mi?

Coinbase CEO’su kripto kışı konusunda da konuştu

Kripto kışı kripto para

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, geçen sene sonundan bu yana sektörü sarsan kripto kışı konusunda da konuştu. Kripto sektörünün ünlü ismi, bu ayı döneminin 2023 yılının ortasından sonra değişmeye başlayacağını söylüyor. Şunları söyledi:

“Açık bir şekilde şu an düşüş döngüsündeyiz. Tabii bu bizim için çok da sıra dışı değil. Şirket olarak böyle dört döngüden geçtik ve sadece 10 yıllık bir sektörüz.

Bu aynı zamanda daha geniş çaplı makro ekonominin zor durumda olduğu bir döneme de denk geliyor. Bunun (kripto kışı) 12, 18 ay sürmesini ve ardından da iyi bir toparlanma olmasını bekliyoruz. Tabii bundan da uzun süre olması durumu için planlar yapmalıyız.”

İlgili – Bitcoin fiyatında yatay seyri kırma girişimi: Güncel BTC teknik analizi

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: