okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.09%
Bitcoin
69.224,01 USDT
eth
ETH
-0.08%
Ethereum
3.746,51 USDT
bch
BCH
-0.15%
Bitcoin Cash
492,91 USDT
xrp
XRP
-0.12%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
0.01%
Litecoin
84,99 USDT
bnb
BNB
0.02%
Binance Coin
602,46 USDT
sol
SOL
-0.19%
Solana
168,03 USDT
avax
AVAX
-0.11%
Avalanche
38,24 USDT
ada
ADA
-0.11%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.01%
Poladot
7,42 USDT
doge
DOGE
-1.13%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-0.41%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bitcoin balinaları sabırsızlanmaya başladı: Yeni bir kırılma gelir mi?

XRP
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin fiyatı son beş günde işlem gördüğü aralığın sınırlarını korudu ve kıramadı. Balinalar ise artık sabırsızlanmaya başladı. Yeni veriler ise burada yeni bir kırılma ihtimaline dikkat çekiyor. Hangi yöne olacağına bakalım.


Bitcoin balinaları sabırsızlanmaya başladı: Yeni bir kırılma gelir mi?

Bitcoin (BTC) fiyatı bugün de işlem aralığının alt ve üst sınırları içinde kalmaya devam etti. Öyle görünüyor ki hem satıcılar hem de alıcıların kırılma yapma girişimleri sonuçsuz kaldı.

Spot fiyat sıkışmaya başladı

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView verileri ise BTC/USD fiyatının Wall Street açılışında 21,500 dolar civarında olduğunu gösteriyor. Bu paritede son 24 saatte çok az hareketlilik gördük. Böylece beş günlük art arda yatay ilerleme dönemi yaşanıyor.

İlgili – Bitcoin fiyatında yükselişin önündeki yeni engel: Güncel BTC teknik analizi

Büyük kripto para borsası Binance’in alım satım emir tablosu, on-chain izleme platformu Material Indicators tarafından sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Buradaki veriler şunu gösteriyor. Burada birikin emirler balinalar da dahil borsa kullanıcılarını rahatsız etmeye başladı.

Şu an buradaki pozisyonlar yavaş yavaş spot fiyata yaklaşmaya başladı. Satıcıların ilgisi ise 21,600 dolar civarında. BTC/USD paritesinin bulunduğu aralıkta likidite azaldığı için sonuç olarak bir volatilite gelebilir. Tabii hem aşağı yönlü hem de yukarı yönlü. Bu savaşı alıcı ve satıcılardan kimin kazanacağı yönü belirleyecek.

İlgili – Bitcoin’de bu yıl ilk defa kritik sinyal geldi: Ünlü analist açıkladı

Güncel Bitcoin teknik analizi: BTC fiyatı ne olur?BTC/USD grafiği Kaynak: TradingView

Popüler trader Crypto Tony ise Twitter üzerinden takipçileri ile son gelişmeler paylaştı. Şöyle diyor: “Dünden bu yana pek değişen bir şey yok. Ben hala yeni bir aşağı yönlü salınım bekliyorum ki dip seviyeleri bir kez daha görsün. Tabii ardından rahatlatacak bir dalga gelir.”

Başka bir trader Crypto Ed ise hafta sonu 20,800 dolar civarında yaşanan sıçramanın kendisini “tatmin etmediğini” belirtiyor. Ona göre buradaki dip dalışı yeterli olmayabilir.

Bitcoin benzeri bir yatay seyir lider altcoin Ethereum fiyatında da var. Tabii durum böyle olunca genel olarak piyasa genelinde bir durgunluk söz konusu.

İlgili – Ethereum fiyatında kritik direnci kırma girişimi: Güncel ETH teknik analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.