Loading...
btc
BTC
0.31%
Bitcoin
66.251,29 USDT
eth
ETH
2.28%
Ethereum
3.561,07 USDT
bch
BCH
2.21%
Bitcoin Cash
432,21 USDT
xrp
XRP
2.1%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
1.39%
Litecoin
78,68 USDT
bnb
BNB
0.64%
Binance Coin
607,18 USDT
sol
SOL
1.67%
Solana
145,44 USDT
avax
AVAX
-0.1%
Avalanche
30,26 USDT
ada
ADA
0.04%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.95%
Poladot
6,22 USDT
doge
DOGE
1.08%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
2.8%
Shiba Inu
0,00 USDT

SEC kararı öncesi XRP balinalarından önemli hamleler geldi

FED kararına rağmen, Ripple boğaları hala güven veriyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

XRP, görünüşte devam eden ayı piyasasının ortasında yavaş  ve sessiz yükseliş hareketleri yapıyor. Kripto varlığı, BTC ve diğer kripto pazarlarıyla birlikte mücadele ediyor. Son zamanlarda, XRP bir süredir en yüksek balina işlemlerinden birini kaydetti ve duygular aşırı yükseliş gösterdi.

XRP,  100 doların üzerinde 452 işlem kaydetti

Davranış analizi platformu Santiment kısa süre önce XRP balina işlem sayısı verilerini gösteren bir grafik yayınladı. Grafik, XRP’nin bu hafta balina işlemlerinde (100 bin dolar değerinde XRP veya daha fazla) 3 ayın en yüksek seviyesini kaydettiğini ortaya koydu. Kripto varlığı, 8 saat içinde 100 bin doların üzerinde yaklaşık 452 işlem gördü. Değer, Mayıs ayından bu yana en yüksek balina işlem sayısını ifade etti.

XRP

Buna ek olarak, grafik, iyi bir görünüm elde eden Ripple‘ın Weighted Sentiment ile ilgili verileri ortaya çıkardı. 2,1 civarında bir değerle XRP’nin Ağırlıklı Duyarlılığı, üç ayı aşkın süredir tanık olunmayan bir zirve gördü. Ağırlıklı Duyarlılık, varlığın 0,3 doların üzerinde olmasına rağmen Ağustos ortasında düşük kaldı.

4 Ağustos’tan bu yana, XRP’deki Weighted Sentiment (Ağırlıklı Duygu) düşüş eğilimini korudu ve negatife düştü. Bu, Haziran sonu ve Temmuz başındaki 3 ayın en düşük seviyesinden hafif yükselişin ardından geldi. Duygu 19 Ağustos’tan yükseldi. Şaşırtıcı bir şekilde, XRP bu metriği, fiyatı diğer piyasalarla birlikte Ağustos’un en düşük noktalarına düştüğünde kaydetti.

Mahkemenin özet kararı, SEC ve Ripple davasında yeni kanıtlar ortaya çıkaracak

Piyasaların geri kalanı bir darbe almasına rağmen, XRP topluluğu iyimserliğini korudu. Buna ek olarak, Ripple’ın Ağ Değeri İşlem Oranı olumlu değerler taşıyor. Santiment, 23 Ağustos’ta varlığın genel olarak yükseliş işaretleri gösteren NVT grafiğini yayınladı. Yapılan açıklamada Santiment: “Ağustos, ayın sonuna kadar XRP için yükseliş veya yarı yükseliş NVT ayrışmasını ortaya çıkarma yolunda gibi görünüyor” dedi.

XRP

XRP, Pazartesi günü Ağustos ayındaki 0,332 $’lık dip seviyesine düştükten sonra tehlikeli noktadan döndü. Daha umut verici bir görünümle varlık, 0,36 dolar seviyelerini tekrar test etmek istiyor. Raporlama sırasında, XRP son 24 saatte %1,47 kazançla 0,34 dolardan işlem görüyor. Bu arada, Ripple SEC’e karşı açılan davada kazançlar kaydediyor. Avukat John Deaton, 20 Ağustos’ta mahkemenin özet karar hareketlerinin davada “yeni kanıtlar” göstereceğini açıkladı. Deaton’a göre bu, William Hinman’ın ifadesini de içeriyor.

İlgili: SEC’ten şok talep

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.