okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.05%
Bitcoin
70.111,12 USDT
eth
ETH
-0.19%
Ethereum
3.782,62 USDT
bch
BCH
-0.3%
Bitcoin Cash
513,43 USDT
xrp
XRP
-0.47%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-0.44%
Litecoin
87,87 USDT
bnb
BNB
0.02%
Binance Coin
618,64 USDT
sol
SOL
0.26%
Solana
178,62 USDT
avax
AVAX
0.06%
Avalanche
41,23 USDT
ada
ADA
-0.38%
Cardano
0,49 USDT
dot
DOT
0.59%
Poladot
7,66 USDT
doge
DOGE
1.36%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
1.2%
Shiba Inu
0,00 USDT

SEC’ten Ripple davası ile ilgili şok talep!

XRP
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasındaki davada SEC’den şok bir talep geldi. Detaylar ve Ripple’a ilişkin teknik verilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

SEC’ten Ripple davası ile ilgili şok talep!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasındaki dava yıllardır sürüncemede devam ediyor. Karşılıklı taleplerin görüşüldüğü çok fazla duruşma yapıldı ve mahkeme henüz davayı karara bağlamadı.

Ripple’ın bir menkul kıymet olduğu iddiası üzerine temellendirilen davada Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’da davaya dahil edildi ve Garlinghouse’ın hesap hareketleri inceleme altına alındı.

İlgili: Ripple (XRP) nedir, geleceği nasıl?

Ripple mahkemeden yeni bir talepte bulundu. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), yakın tarihli bir mahkeme başvurusunda düzenleyici kurumu eski Kurumsal Finansman Direktörü William Hinman tarafından yapılan bir konuşmanın taslağının mahkemeye getirilmesini içeren talebin reddini istedi.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

Konuşma yapan William Hinman, 2018’de Ethereum’un (ETH) bir menkul kıymet olmadığını belirten açıklamalar yaptı. Ripple, bu sözlerin kendi davası için önemli olduğunu belirterek konuşma metnini mahkemeden talep etti.

ripple

SEC, konuşma taslaklarının davayla ilgili olsa bile korumalı belgeler olduğunu ve bu nedenle Ripple’a verilmemesi gerektiğini savunuyor.

SEC’e göre, konuşma taslakları, SEC’in değil Hinman’ın görüşleri ve bu konuşma Ripple davasından önce yapıldı. Bu nedenle dava ile alakası bulunmuyor.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, mahkemeyi kazanacaklarından emin olduğunu dile getirerek süreçten bağımsız olarak yatırımlarına devam edeceklerini açıklamıştı. Süreci davadan bağımsız olarak yürüten Ripple, geçtiğimiz aylarda Kanada’da yeni bir merkez açacağını ve yeni personel açacağını duyurdu.

Ripple (XRP), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,339 dolardan işlem görüyor. XRP, son 24 saat içerisinde %10 değer kaybetti. Altcoin, 16,7 milyar dolarlık piyasa değeri ile piyasanın en değerli varlıkları sıralamasında 7’nci sırada.

İlgili: Ripple (XRP) teknik analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.