1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. Bu analize göre Ethereum 2022’de 3 haneli rakamları görebilir!

Bu analize göre Ethereum 2022’de 3 haneli rakamları görebilir!

Bu analize göre Ethereum 2022’de 3 haneli rakamları görebilir!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Merge sonrası, Ethereum bir türlü satış baskısından tam anlamıyla kurtulamadı. Hatta bu analize göre, Ethereum 2022’de 3 haneli rakamları bile görebilir!

Ethereum 2022’de ne olur?

Son iki haftadır Ethereum (ETH) düşüş kaydetti ancak fiyatlar son 24 saat içinde yükseldi. Ayılar, fiyatı 1362,20$ seviyesinin altına çekmeye çalışsa da boğalar, büyük bir düşüşü önlemek için önemli bir desteği güçlü bir şekilde savunuyor.

Dahası ayılar, tokenin 1.400$ fiyat aralığına girişini birçok kez engellediği için, ETH fiyatındaki mevcut volatilitenin artması bekleniyor.

Bu analize göre Ethereum 2022'de 3 haneli rakamları görebilir!

Bu arada Fibonacci düzeltme aracında düşüş reddinin görülebileceği yer muhtemelen, %38.2 geri çekilme seviyesi olacak.

ETH fiyatı bu seviyeleri yeniden kazanmak için yükselmeye çalışıyor. Ancak başarısız olursa, tekrar derin bir düşüş kaydedebilir ve düşen bir kama oluşturabilir.

İlginizi çekebilir:

‘Ethereum’da düşüş bitmedi’ dedirten veriler!

Ethereum fiyatı kritik teknik çizginin üzerine çıktı: Güncel ETH teknik analizi

Peki Ethereum 2022’de daha fazla düşer mi?

 

Bu analize göre Ethereum 2022'de 3 haneli rakamları görebilir!

 

Fibonacci ve Auction Market teorileri, eylül ayının en düşük seviyesi olan 1100$’ı hedefleyen bir düşüşün yakında gerçekleşeceğini tahmin ediyor.

Ancak daha kısa düşüş, daha yüksek FIB hedeflerine doğru bir sıçrama gerçekleşmesini sağlayabilir. Bu arada 21 günlük hareketli ortalama, en son düşüşten bu yana görülmeyen bir seviyeye olan 1.500$ olarak karşımıza çıkıyor.

Ancak 1.006$’lık salınım dibi, yükseliş eğilimi için güçlü bir geçersiz kılma noktası olarak kullanılabilir. Bu seviye kırılırsa, tüm yükseliş tezleri geçersiz olacak. Bu durumda haziran ayındaki 880$’lık dibe doğru bir geri dönüş beklenebilir ve bu da mevcut Ethereum fiyatından %32’lik bir düşüş anlamına gelir.

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, Ethereum 1.350$ civarında işlem görüyor.)

İlginizi çekebilir:

Analistten 4 kripto para için dikkat çeken tahmin: Ethereum, Ripple…

Güncel Ethereum fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2022- 2025

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.